Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tajemnicza kostka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tajemnicza kostka

    Witam składam autko octavia iii 2.0tdi znalazłem kostkę pod zderzakiem czy to jest przypadkiem do czujnika uderzenia 3Q0959651.
    6281259200_1492719411.jpg
    Jak mam rację to poprosił bym o informację gdzie powinien być zamontowany a najlepiej jakieś zdjęcie.
    Chyba że się mylę ?

  • #2
    Żółte wtyczki są od airbagów i czujników. Będzie to więc od tego czujnika ale gdzie on ma być to nie wiem.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      z którego roku to auto? sądzę że to wtyczka czujnika zderzenia z pieszym była montowany w zderzaku. chyba do 2013 2014 już tego nie ma. zrób zdjęcie zawiasu maski

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez rrobert Zobacz wpis
        z którego roku to auto? sądzę że to wtyczka czujnika zderzenia z pieszym była montowany w zderzaku. chyba do 2013 2014 już tego nie ma. zrób zdjęcie zawiasu maski
        Auto jest z 2014 zawiasy ma zwykłe.
        Jutro będę u mechanika i zobaczę bo prawdopodobnie jest to kostka od czujnika zderzenia zamontowanego na pasie przednim, sprawdzę i potwierdzę.

        Komentarz


        • #5
          na pasie nie ma czujnika jak niema ochrony pieszych. albo auto miało a teraz już niema. auto było uszkodzone?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez rrobert Zobacz wpis
            na pasie nie ma czujnika jak niema ochrony pieszych. albo auto miało a teraz już niema. auto było uszkodzone?
            Czujnik jest na pasie przednim w górnej części na środku do systemu airbag 3Q0959651.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X