Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlenie bagażnika

    Hej! Po otwarciu klapy bagażnika, oświetlenie wewnątrz niego załącza się dopiero po czasie. Jaka może być przyczyna? Czyżby włącznik tak wolno reaguje? Gdzie on się znajduje?

  • #2
    ......
    pozdro!
    LEMUR

    Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

    Komentarz


    • #3
      Nieraz zapali się od razu a nieraz po kilku sekundach. Jakby krańcówka (czujnik) źle działała. Chcę tylko wiedzieć gdzie znajduje się ten czujnik.

      Komentarz


      • #4
        Nie załącza się oświetlenie bagażnika po jego otwarciu. Żarówki dobre bo czasami zaskoczy i się świeci. Co może być przyczyną?

        Komentarz


        • #5
          Czy smarowałeś jakimś specyfikiem zamek bagażnika?

          Komentarz


          • #6
            Niczym nie smarowałem. Czy to właśnie w zamku jest włącznik oświetlenia?

            Komentarz


            • #7
              a jak otworzysz bagażnik to na liczniku masz informacje ze jest otwarty. jak nie masz to zamek lub instalacja do bordneza

              Komentarz


              • #8
                Sprawdziłem i nic po otwarciu bagażnika na liczniku się nie pokazuje.
                Gdy klapa otwarta zamykam centralny kluczykiem i wtedy na liczniku mruga niedomknięta klapa. Otwieram centralny i po chwili jest ok czyli pokazuje, że klapa otwarta i oświetlenie działa.
                Po zamknięciu znowu nie działa jak powinno.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X