Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.4 tsi 140 km 2013 start stop problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1.4 tsi 140 km 2013 start stop problem

    Cześć wszystkim.
    Po kilku dniach od zakupu używanego egzemplarza O3 wyświetla mi się błąd systemu start stop. Pokazuje się komunikat o dużym poborze prądu i system sam się wyłącza - na zegarach wyświetla się przekreślone "A" w okrągłej strzałce. Jaki powinien być akumulator przy tym silniku z systemem start stop? Bo nie wiem czy czasem ktoś nie dał słabszego...
    Z góry dzięki za pomoc

  • #2
    Google.pl

    ​​​​​​wszystkie parametry są
    Powered by R-Performance

    Komentarz


    • #3
      System StartStop nie zawsze jest aktywny. Taka sztuczna inteligencja w szkodniku.
      2004 Renault Thalia 1.4 RT,
      2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
      2009 Renault Clio MTV 1.4
      2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
      2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

      Komentarz


      • #4
        Mogłeś chociaż linka do gogli wstawić, bo nie daje rady go wyszukać. Google nie posiadają tego auta i nie mogą zerknąć pod maske. Peace.

        Wracając do merytorycznej części tematu... Mam akumulator 59Ah nr części 1S0 915 105 A i według info z gogli to nie jest akuś jaki powinien być w tym egzemplarzu... Wersja O3 11.2013 elegance, 1.4 140 km z systemem start stop. Wersja z normalnym kluczykiem.

        Rozumiem, że nie zawsze jest aktywny, bo nie zawsze akumulator jest sprawny? Bo u mnie właśnie pokazuje, że jest naładowany w 100 %, a po sprawdzeniu z poziomu zegarów naładowania pokazuje 50-70%...

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X