Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie przestrzeni na nogi - Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlenie przestrzeni na nogi - Bolero

    Cześć,

    Problem jest taki, że po ustawieniu intensywności oświetlenia przestrzeni nóg komp nie zapamiętuje ustawienia.
    Ustawiam np. na 30%, a już po kolejnym uruchomieniu znów pojawia się wartość 60%.
    Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje ? Przerabiał u siebie ? Kabelka nie mam więc nie sprawdzę ....
    Wcześniej nie zwracałem na to uwagi więc nie wiem czy tak było, czy np. może mieć to związek z założeniem LEDów (oryginał ASO) i nie przekodowaniem na oświetlenie LED (błąd spalonej żarówki tabl. rej.). W instrukcji od lampek LED jest napisane, że np. może nie działać prawidłowo S&S lub light assist.
    Chodzi o poniższe ustawienie:
    IMG_20171102_153658.jpg

  • #2
    wg mnie nie powinno mieć związku. Dłuższy czas jeździłem z błędem podświetlenia rejestracji (wymiana na LED bez kodowania) i nic takiego nie miało miejsca.
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Jakoś udało się ustawić, tzn ustawienia zostały zapamiętane.
      Tylko że, jeśli znów wejdę w ustawienia to mimo że oświetlenie świeci z siłą tych 30% to na ekranie jest wyświetlana wartość 60%.
      Czy też tak macie ?

      Komentarz


      • #4
        nie, u mnie zawsze tak jak ustawione, tak świeci
        pozdro!
        LEMUR

        Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X