Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlenie drzwi

    Witam,
    mam pytanie do użytkowników octavi 3 w wersji style, czy świecą wam się czerwone światła w przednich drzwiach po ich otwarciu. Dodam, że chodzi o wersje przed FL. W serwisie usłyszałem, że od 2016 skoda, nie montowała tego typu oświetlenia, tzn. wkładane były jedynie odblaski.

  • #2
    Mam Style, ale po FL (od około miesiąca). Są tylko odblaski.
    W poprzedniej III, z 2015, w wersji Elegance, miałem normalne świecące podświetlenie.

    Komentarz


    • #3
      dla Octavi po FL są lampki tylko w drzwiach przednich (przy odblaskach) ale dopiero z pakietem Ambiente przy wersji Style - tak to wygląda w mojej konfiguracji, fizycznie mogę to zweryfikować w styczniu jak odbiorę auto.
      Nie wiem na ile jest to podpięte do pakietu Ambiente a na ile jeszcze zależne od wersji Ambition/Style.

      Komentarz


      • #4
        Ja mam przed FL, ale to wersja elegance (MY 2014), u mnie świecą się lampki w drzwiach po ich otwarciu.
        Czarnulka - O3 1.4tsi elegance

        Komentarz


        • #5
          W mojej wersja style 2016 czerwiec nie ma światełek o czym nie omieszkałem poinformować sprzedającego choć przy zamówieniu miały być.

          Komentarz


          • #6
            w mojej Style z pakietem ambiente swiatełka z drzwi chyba zastąpiono swiatełkami led zamontowanymi pod lusterkami , ( nie wiem czy te swiatełka montuja wszystkim w Style czy tylko z ambiente - u mnie jest)
            2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

            Komentarz


            • #7
              Koledzy czy możecie podac nr seryjny tych lampek w drzwiach bo chcę wywalić te tandetne odblaski..
              ble

              Komentarz


              • #8
                Prosze
                Załączone pliki

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez piet Zobacz wpis
                  Koledzy czy możecie podac nr seryjny tych lampek w drzwiach bo chcę wywalić te tandetne odblaski..
                  To są te same lampki jakie ma Fabia 1, Audi, i inne z VAG.

                  Jakbyś chciał to mam dwie z wtyczkami.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #10
                    Te lampki w drzwiach to plug&play zamiast odblasków (zdejmuję odblaski, wyciągam kabel z wtyczką przez ten otwór i wkładam lampki) czy trzeba zdejmować tapicerkę drzwi, ciągnąć kable, kodować i jeszcze jakieś tego typu czynności? Mam OIII CZDA z czerwca 2016r. z Ambition i nic mi się w drzwiach nie świeci.
                    Ostatnio edytowany przez msemafor; 31044.

                    Komentarz


                    • #11
                      Na pewno nie masz tam czekających na lampki wtyczek. Trzeba je podłączyć do sterowników drzwi i zakodować .
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • #12
                        A czy mógłby ktoś sprawdzić w które piny powinny być wpięte?
                        Początkowo byłem przekonany, że jest to zrobione jak w poprzedniej wersji octavii i wchodzą w sterownik drzwi jednak pare dni temu miałem okazję przyjrzeć się bliżej tym lampką w superbie III i wygląda, że przewody od lampki wchodzą w przelotkę drzwi czyli idą gdzieś do kabiny?
                        kurde im nowsze auto tym trudniej zdobyć jakiś schemat
                        ble

                        Komentarz


                        • #13
                          ja montowałem w tylnych drzwiach octavia nowa FL, lampki z golfa czerwono białe aby po otwarciu drzwi oświetlały też drogę, kabelki znalazłem metodą szukania + jest stały trzeba znaleźć masę która załącza się po otwarciu drzwi

                          Komentarz


                          • #14
                            Myślałem o tych lampkach z golfa / passata bo są naprawdę fajne tym bardziej ledowe ale obawiałem się, że będę musiał je wkleić na stałe w plastik bo trzeba rzeźbę w plastiku zrobić ;/
                            ble

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X