Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

reset danych bolero O3fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • reset danych bolero O3fl

    Witam wszystkich jako, że jest to mój pierwszy post na forum.
    Mam problem jak w temacie czyli restart danych śr. spalania i prędkości przy wszystkich 3 średnich(od uruchomienia, od tankowania, długodystansowa). Byłem już raz w ASO i wgrali jakąś aktualizacje która miała pomóc ale dzisiaj znowu wszystko się zrestartowało i naliczane jest od nowa. Czy któryś z kolegów może pomóc?

  • #2
    Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie zaobserwowałem, że radio się czasem wyłącza podczas jazdy, czasem na radiu czasem na BT albo na Apple Play. Radio się wyłącza na chwilę i potem znowu logo skody i się wszystką włącza.

    Komentarz


    • #3
      Loper, mam tak samo. W ASO oczywiście cisza. Zgłaszałeś to?

      Nie mniej jednak restart nie resetuje spalania.

      Kolega grzbaj ma ewidentnie coś nie tak. U mnie te spalania resetują się po odpięciu zasilania (bezpiecznikiem lub całe aku)

      Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

      Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

      Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

      Komentarz


      • #4
        U mnie też spalanie sie nie resetuje, narazie nie zgłaszałem musze zgłosić to i pare innych perdół. jak czesto ci się resetuje radio i na jakich ustawieniach? zgłaszałeś co na to aso?

        Komentarz


        • #5
          Niedługo po odbiorze auta restartowało się dość często- kilka razy w tygodniu. Tylko przy odbieraniu połączeń telefonicznych przez BT. Potem się uspokoiło i teraz bardzo rzadko- może raz na miesiąc. Zwykle jak raz załapie, to potem jeszcze ze dwa razy i znów spokój.

          W ASO zgłaszałem, ale oczywiście nic nie wiedzą. Błędów nie ma, a że usterka występuje losowo i oczywiście nigdy w ASO, to nie umieją nic zdiagnozować. Ciekawe co będzie u Ciebie...
          Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

          Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

          Komentarz


          • #6
            zgłoszę pewnie w lutym bo się wybieram doe serwisu muszę jeszcze zgłośić że poprzerywały się obszycia tylnej kanapy pod fotelikiem syna oraz że odstaje tapicerka słupka A od strony kierowcy, pewnie coś gamonie połamały jak montowali alarm.

            Komentarz


            • #7
              Nie mam resetów radia czy innych zawieszeń. resetuje się tylko spalanie, predkość itd. raz była już wgrywana aktualizacja tylko nie zrobiłem sobie wczesniej zdjecia z numerem wersji. Czekam na tel z ASO bo sprawę mieli zgłosić do Poznania bo sami nie wiedzą co jest grane.

              Komentarz


              • #8
                Aso nadal nic nie wie i pozistaje jedynie czekac na sygnal z Poznania.

                Komentarz


                • #9
                  u mnie to samo - przydał by się nowy soft . Troszkę was pocieszę ....w mercedesach za 300 tysi to samo

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie nic takiego nie występuje.

                    Komentarz


                    • #11
                      nowy soft pokazał się w okolicach poczatku grudnia i został wgrany, ale to nic nie dało.

                      Komentarz


                      • #12
                        U mnie Bolero działa prawidłowo
                        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Langusta Zobacz wpis
                          U mnie Bolero działa prawidłowo
                          Spuper masz bolero w O3FL2017?

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Loper Zobacz wpis

                            Spuper masz bolero w O3FL2017?
                            Tak_2017
                            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                            Komentarz


                            • #15
                              to może występuje tylko w 1,8

                              Komentarz


                              • #16
                                zapomniałem dopisać ....takie rzeczy dzieją się jak radio jest połączone za pomocą kabla w apple car play

                                Komentarz


                                • #17
                                  Moje radio zarówno bez niczego jak i z apele car play czy to android auto działa bez najmniejszego problemu. Ani jednego resetu jak i zawiechy. Moja octavia po fl, rok modelowy 2018.
                                  Z android auto korzystam prawie codziennie.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    U mnie reset następuje nie zależnie czy na BT czy na kablu. Ale kabel Apple jest wpięty cały czas nawet jak telefon nie jest do niego podłączony może tam leży przyczyna.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Nie to nie to, ja też nie wypinam kabla i wszystko ok.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        A u mnie w przedlifcie jest taki myk, że gubi ustawieni webasto - normalnie można zdefiniować trzy różne godziny grzania i wybierać spomiędzy nich a u mnie ciągle resetuje je na 00:00 więc nauczyłem się odpalać grzanie z pilota, bo nigdy nie ma gwarancji, że jak sobie ustawię na rank grzanie to w nocy mi nie zresetuje i nie nagrzeje. Mam wrażenie, że te resety pojawiają się razem ze spadkiem temperatur na dworze. Jedną jednostkę już mi kiedyś wymienili bo na mrozie były zwiechy i gubiła obecność systemu canton audio.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          U mnie w lifcie przelatane 30tys i nigdy nie było problemu, kabel ciągle w wtyczce.
                                          PS jutro pierwszy przegląd
                                          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            może by wypadało zgłosić ten fakt wyżej ....może zmiana jakiegoś softu ?
                                            A może zrobić reset radia ? . Nie ukrywam ,że na początku nie wiedziałem jak wypinać kabel , i robiłem to na "żywca" przy załączonym aucie i radiu . Teraz wiem że rozłączenie telefonu następuje ok 10 s po wyłączeniu auta , lub krzyżyk w apple car play który jest odpowidzialny za rozłączanie telefonu .
                                            Może tu jest przyczyna - nieumiejętne rozłączenie pary , i potem problemy

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Ja tam rozłączam i podłączam kiedy chcę i śmiga bez problemów ale ja mam androida
                                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                                Ja tam rozłączam i podłączam kiedy chcę
                                                kurde..
                                                idzie z tym żyć , ale jak idzie się pozbyć kłopotu to czemu nie

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  No kolega PiotrekDK napisał że nie stosuje się do żadnych zasad i wszystko działa. Ja robię ta samo, czyli włączam, podłączam żągluje itp itd... wszystko działa od strzała
                                                  Tak wiec w egzemplarzach które nie działają poprawne jest jakiś problem, pewnie softwerowy, jutro zerknę jaki mam numer softu i dam znać.
                                                  Ostatnio edytowany przez potrek; 44849.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X