Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

reset danych bolero O3fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Z tego co pamiętam to 98?? następnie
    wzrosło do 10l/ 100km długookresowo i zaczęło spadać w dół.
    Mam nadzieje że będzie jak poprzednio ~5.5l/100km długookresowo po większej trasie.
    Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

    Komentarz


    • #77
      Kurczę, dziwna sprawa. Szczególnie, że jak dobrze pamiętam Langusta odbierałeś swoją Octavkę jakoś w podobnym czasie jak ja. W ogóle ktoś z Was wie czy i kiedy będzie jakikolwiek update Bolero w naszych Octaviach? Bo co jakiś czas sprawdzam na stronie Skody, ale nie ma żadnej aktualizacji dostępnej.
      Moja "córeczka"
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

      Komentarz


      • #78
        aktualizacja była około listopada zeszłego roku jesli dobrze pamiętam

        Komentarz


        • #79
          Taka ciekawostka - zadzwoniłem do ASO (mniejsza z tym którego) - z tematem resetu przebiegu i zapytaniem co dalej (mając w pamięci że wymiana zegarów załatwia sprawę) - Panowie oddzwonili po godzinie - powiedzieli, że mieli podobny przypadek...i odesłali mnie do strony 56 instrukcji
          Wyjaśniłem Panu, że to nie ta bajka - ale nawet jak sie umówię do nich na diagnoze mam wrażenie że nie bardzo wiedzą co i jak a na rozpoznanie bojem trochę nie mam ochoty....

          @grzbaj - możesz mi dokładnie powiedzieć jak wyglądała Twoja rozmowa z ASO i jak to przebiegało (może być tu czy na priv jak Ci wygodniej). Może na tej podstawie coś dalej się potoczy - albo zadzwonie do kolejnego ASO
          z góry dzieki


          Mój czarnuch
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

          Komentarz


          • #80
            Musamp nasze kury z tego samego miesiąca prawdopodobnie a mnie tylko raz był reset na 5kkm czyli tak jak piał kolega mikko1
            Ciekawa sprawa
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • #81
              Może do 1.0 nie dawali błędu w pakiecie Ty masz mate wyciszająca - ja nie - a ten sam miesiąc porodu
              A na poważnie - dziś "wymusiłem reset" - wydaje się być prawda, że reset następuje jak np kończysz jazdę gasisz zapłon wyciągasz kluczyk - tuz po tym odpalasz na chwile i gasisz motor (w zyciu codziennym np żeby "doparkować czy coś w ty stylu"
              Mój czarnuch
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

              Komentarz


              • #82
                Hej chłopaki,
                mój ojciec był już dwa razy w ASO z problemem restartu danych śr. spalania i prędkości przy wszystkich 3 średnich (od uruchomienia, od tankowania, długodystansowa).
                Nic na ten temat nie wiedzą, nic nie potrafią zrobić. Wgrywali nowe oprogramowanie. Teraz będą pisać do Skody o problemie. A jak ojciec naprowadzał ich na wymianę zegarów, to się śmiali, żeby bzdur w internecie nie czytał....
                Pytanie @grzbaj: gdzie byłeś? może masz jakieś namiary do kogoś, żeby powiedzieli tym w naszym ASO co mają robić

                Komentarz


                • #83
                  Napisałem maila na kontakt Skody - odesłali mnie do ASO bo oni "nie maja tak technicznych informacji". ASO "nie zna sprawy" i koło sie zamyka
                  @grzbaj - w Tobie nadzieja żeby przełamać impas...i nieść kaganek oświaty..
                  Mój czarnuch
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                  Komentarz


                  • #84
                    to sie już zakrawa powoli na akcje serwisowa
                    Ostatnio edytowany przez grzbaj; 45191.

                    Komentarz


                    • #85
                      Witam.
                      To mój pierwszy post na forum.
                      Chcę dopytać w temacie resetu parametrów spalania otóż od tygodnia zaczęło dziać się to samo u mnie.
                      Ostatni wpis do tematu ponad rok temu chciałbym zapytać czy kolega "grzbaj" po wymianie zegarów nie ma już problemów? Oraz innych użytkowników których to dopadło a brali udział w dyskusji?
                      Na dzień dzisiejszy to jedyna opcja pozbyć się problemu czy pojawiła się jakaś inna opcja by usunąć usterkę.
                      Moja Skoda Octavia to rocznik 2018 gdzieś z stycznia 1.4Tsi 150km i jak na złość we wrześniu skończyła się gwarancja.
                      Czekam na jakieś podpowiedzi.
                      Pozdrawiam.

                      Komentarz


                      • #86
                        Winowajcą jest filtr węglowy. Jeśli zostanie zalany benzyną to robi takie jaja jak restarty.

                        Komentarz


                        • #87
                          To fakt bo tak bbylo czy gdzies wyczytales?
                          Jak zalany benzyna? Tam ida jakos przewody, nie wiem, jak? Bez sarkazmu, z ciekawosci pytam.
                          Filtr jak rozumiem od klimy- pylkowy, weglowy? Czy czegos nie kumam.

                          Komentarz


                          • #88
                            filt oparów benzyny. fakt, u mnie wymieniony

                            Komentarz


                            • #89
                              A to cos podlega jakiejs cyklicznie wymianie czy jak filtr paliwa jest niewymienialny?

                              Komentarz


                              • #90
                                niewymienialny no chyba ze go popsujesz to wtedy wymienialny.

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X