Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

EPC zapala po 140 km/h

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Widmo86
    odpowiedział(a)
    Jak dla mnie diagnostyka komputerowa układu abs prawdopodobnie uszkodzona koronka a raczej łożysko i przy pewnej prędkości któreś koło się kręci w inną prędkością. Do tego może być uszkodzony czujnik abs ewentualnie się poluzował co raczej się nie zdarza i jest zbyt daleko by dokładnie czytać prędkość koła.

    Zostaw komentarz:


  • spj
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez tadeoo Zobacz wpis
    Witam Kolegów, ponieważ nie znalazłem żadnej powitalni - Witam jeszcze raz i proszę o wyrozumiałość.
    Witaj. Słabo szukałeś, bo wchodząc na stronę główną forum ciężko tego wątku nie zauważyć


    Zamieszczone przez tadeoo Zobacz wpis
    po kilku dniach oczekiwania na jakikolwiek post - muszę przyznać, że forum Skody jest do niczego ... (by nie określić dosadniej). Brak fachowców elektroników - czy co ? Jestem obecny na Forum Hondy i Yamahy (motocykle) - i tam "chłopaki" reagują natychmiast. Jest po kilkanaście/kilkadziesiąt odpowiedzi. ... Nie zmienię z tego powodu auta (bo jestem zadowolony) - ale jest to żenująca sytuacja, istna bez nadzieja ...
    Może nikt się z niczym takim nie spotkał, więc nikt nie odpowiada.
    Ale najlepiej wpaść na forum, wrzucić 1 post i oczekiwać nie wiadomo czego, a jak nie uzyska się odpowiedzi, to wylać swoje żale jak jest beee. Przyhamuj trochę
    Podłącz auto pod VCDSa lub inny komputer diagnostyczny i sprawdź błędy. Nikt tu nie jest wróżką, O3 są jeszcze w miarę nowymi konstrukcjami i bolączki dopiero wychodzą, a fachowców to mamy na forum głównie od O1 i O2.
    Gwoli ścisłości to jest forum Octavii, a nie forum Skody


    Zostaw komentarz:


  • tadeoo
    odpowiedział(a)
    po kilku dniach oczekiwania na jakikolwiek post - muszę przyznać, że forum Skody jest do niczego ... (by nie określić dosadniej). Brak fachowców elektroników - czy co ? Jestem obecny na Forum Hondy i Yamahy (motocykle) - i tam "chłopaki" reagują natychmiast. Jest po kilkanaście/kilkadziesiąt odpowiedzi. ... Nie zmienię z tego powodu auta (bo jestem zadowolony) - ale jest to żenująca sytuacja, istna bez nadzieja ...

    Zostaw komentarz:


  • tadeoo
    rozpoczął temat EPC zapala po 140 km/h

    EPC zapala po 140 km/h

    Witam Kolegów, ponieważ nie znalazłem żadnej powitalni - Witam jeszcze raz i proszę o wyrozumiałość. Temat być może pojawił się wcześniej na forum - ale nie doszukałem. Mam Skodę rocznik 2013 wersja III z silnikiem 1,4 140 KM . Oczywiście benzyna. Aktualny przebieg - 45.000 km . Użytkowana z należytym szacunkiem. Od niedawna pojawia mi się kontrolka EPC ale tylko wtedy, gdy przekroczę prędkość 140 km/h . Skodziana nie traci nic na mocy, jedzie jak gdyby nic - ale to świecenie jest denerwujące ... Gaśnie po wyłączeniu silnika. Zaświeci się ponownie, jak osiągnę znów tę samą prędkośc. Ma ktoś jakiś pomysł ? Bo nie za bardzo mam zaufanie do autoryzowanych serwisów. Pewnie by zrobili - ale przy okazji skubną po kieszeni. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X