Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak współpracy smart link + z iPhone SE Octavia III FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • brak współpracy smart link + z iPhone SE Octavia III FL

    Jak w tytule, a ponadto smart link+ "nie czyta" nowego kabla usb (iPhonowy). Czy ktoś się z takimi problemami spotkał? Poproszę o info

  • #2
    masz włączone siri?

    Komentarz


    • #3
      Z moich doświadczeń wynika , ze jesli aplikacja SmartLink+ w radiu samochodowym nie uruchomi sie w pełni , to wczesniejsze podłączenie iphone skutkuje tym ze nie rozpoznaje telefonu ( nie dzieje sie tak zawsze , ale w wiekszosci wypadków)
      Zalecam po właczeniu radia odczekać chwile i dopiero potem podpinać telefon.

      Tez podejrzewałem kabel , ale to jednak system w radiu nie umie sobie poradzić jak w trakcie odpalania podłacza sie mu telefon .
      2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

      Komentarz


      • #4
        zcex nie ma to znaczenia

        jak nie masz włączonej siri nie zadziała aple link

        Komentarz


        • #5
          Może Siri tez jest wymaganiem aby sie połaczyło z radiem , nie przecze , natomiast u mnie podłaczenie telefonu podczas startowania aplikacji w radiu (SmartLink+) skutkuje w wiekszosci wypadków tym ze telefon nie łaczy sie z radiem. Siri mam właczone cały czas.
          2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

          Komentarz


          • #6
            u mnie nie ma znaczenia czy jest telefon podłączony po starcie auta czy przed startem.

            Komentarz


            • #7
              Dzięki serdeczne Siri było włączone, zgodnie z instrukcją wyłączyłem blutooth i po podłączeniu od razu załapało Wszystkim dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

              Komentarz


              • #8
                dziwne bo u mnie jest włączony BT I działa

                Komentarz


                • #9
                  O, sprawdzę przy najbliższej okazji

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja mam cały czas włączony BT, bo czasem zdarza sie tak że nie podpinam telefonu po kablu (krótki odcinek) , natomiast istotnie , wczoraj sprawdziłem , nie zawsze mi sie połaczy po kablu jesli SmartLink+ jest w trakcie uruchamiania a ja podpinam telefon.
                    2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                    Komentarz


                    • #11
                      Z włączonym BT to był przypadek. Trzeba chwilę poczekać aż smart link+ zajarzy, dosłownie chwila Dzięki wszystkim.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X