Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujniki parkowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czujniki parkowania

    Czy normalną rzeczą dla skody jest to, ze czujniki parkowania wyją na zakrętach, wjeździe na posesję, czy po prostu stojąc w korku? Oczywiscie nie mając zadnej przeszkody w odległośći którą podają czujniki. Mam wersje z asystentem parkowania i teoretycznie auto widzi wszystko dookoła, mimo ze czujników nie ma po bokach auta. Bylem w aso wzieli auto na testy i oswiadczyli mi, że to warunki pogodowe i tak dalej. Dodam, że takie dziwne odczyty czujników występują w kazdych warunkach pogodowych, bez względu czy jest sucho, zimno czy gorąco. Dalem im nawet nagranie zrobione w cieply, suchy dzień z czystym autem. Gwarancja mi się kończy dlatego chcialbym ogarnąć temat w miarę szybko.

  • #2
    Ciśnij ich.
    Pewnie wszystko na gębę załatwiane? Czyli brak śladu w ich systemach, że zgłoszenie było.
    Pisz pismo, żeby potwierdzili Ci, że dostali. Można osobiście dostarczyć i prosić o potwierdzenie dostarczenia na kopii. Będą musieli odpowiedzieć.
    Nagranie udostępnij gdzieś podaj link w piśmie albo dołącz płytę/pendrive.
    Jak padnie po gwarancji będziesz miał punkt zaczepienia, że było zgłaszane i olali.
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      Wszystko w systemie jest. Nie chcą mi dac na pismie ale ich cisne. Filmik tez mają.

      Komentarz


      • #4
        Pisemna reklamacja ?? Bedzie musiala byc pisemna odpowiedz na reklamacje.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Dostalem od nich listę moich problemów i opis co zostalo zrobione i jak sprawdzali. Ściema straszna.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X