Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skoda multimedia/columbus/ komp nie widzi radia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • skoda multimedia/columbus/ komp nie widzi radia

    Witam, problem dotyczy radia. Octavia 3 (2013). Po przekręceniu kluczyka na wyświetlaczu czasami najpierw pojawia się logo skody itp i a czasami od razu folder i od razu gra muzyka. Często mimo przekręcenia pokrętła głośności na max ( w kierownicy jak i na panelu dotykowym) radio gra może na połowę głośności mimo tego że na wyświetlaczu widać że jest max. Ale czasami gra i tak jak powinno ( rzadziej). Reset radia pomaga tylko na chwilę. Później znów te same objawy. Znajomy jest mechanikiem ale na elektronice słabo się zna ale podłączył kompa Vcds i program nie widział radia (reszta rzeczy ok). Panel dotykowy radia to columbus. Myślę że problem tkwi w systemie multimedialnym który znajduje się w schowku. To radio to Harman automotive, 5E0035043 H40. Miał ktoś podobny problem? Orientujecie się może czy da się to ewentualnie naprawić (pobrać jakąś aktualizację bądź oddać do firmy która się tym zajmuje)? A może lepiej kupić to radio ze schowka taki sam model bądź podobny który pasuje? Niestety nie mogę podjechać teraz do ASO ani mechanika bo nie ma mnie w kraju będę dopiero w grudniu. Czekam na jakieś podpowiedzi, pozdrawiam.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X