Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogrzewanie tylnej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ogrzewanie tylnej szyby

    Od pewnego czasu zauważyłem że nie działa mi ogrzewanie tylnej szyby. Po włączeniu lampka zapala się ale szyba się nie nagrzewa, co widać bo nie odparowuje, śnieg nie topnieje, sprawdzałem bezpiecznik, jest ok, pod maską na bezpieczniki nie patrzyłem bo do ogrzewania tylnej szyby bezpiecznik pod maską podtrzymuje jeszcze inne funkcje które działają prawidłowo. Czy ktoś spotkał się już z takim problemem i jest w stanie pomóc?

    Wysłane z mojego ASUS_X00QD przy użyciu Tapatalka

    Octavia Combi Style 1.8 TSI DSG - beż cappucino + amazing + sunset + pakiet chrom + srebrne relingi

  • #2
    Sprawdź ,czy jak włączasz ogrzewanie to cyka przekaźnik pod deską rozdzielczą z lewej strony(dość głośno go słychać)

    Komentarz


    • #3
      Nie słychać żadnego przekaźnika, gdzie on się znajduje? Jak się do niego dostać?

      Wysłane z mojego ASUS_X00QD przy użyciu Tapatalka

      Octavia Combi Style 1.8 TSI DSG - beż cappucino + amazing + sunset + pakiet chrom + srebrne relingi

      Komentarz


      • #4
        Z lewej strony pod tym małym schowkiem pod kierownicą ,jak go wyjmiesz to pod spodem są przekaźniki

        Komentarz


        • #5
          Oj tam są bezpieczniki, bezpiecznik odpowiedzialny za ogrzewanie tylnej szyby jest dobry, od tego zacząłem sprawdzanie

          Wysłane z mojego ASUS_X00QD przy użyciu Tapatalka

          Octavia Combi Style 1.8 TSI DSG - beż cappucino + amazing + sunset + pakiet chrom + srebrne relingi

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X