Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OIIIFL] Nie działa Apple Carplay - Columbus

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [OIIIFL] Nie działa Apple Carplay - Columbus

    Witajcie

    Nagle po podłączeniu telefonu kablem (cel - carplay) nic się nie dzieje. Telefon coś mieli, Columbus też, aczkolwiek nic finalnie z tego nie wynika. Sprawdzane na 2 telefonach (iPhone) oraz na 2 kablach. Nie sprawdzałem czy uruchamia się tryb Android Auto.

    Czy macie jakiś pomysł co mogło się stać?
    Moja Balbina

  • #2
    Rozumiem, że na innym kablu też sprawdzałeś ? Bo często wina leży własnie w kablu , ja juz przez to przechodziłem , mój kolega tez ( ale na Androidzie)
    2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

    Komentarz


    • #3
      Tak, na dwóch kablach o dwóch telefonach, na żadnym nie rusza:/
      Moja Balbina

      Komentarz


      • #4
        Cześć a działo Ci kiedyś? Ja miałem przy zakupie taką sytuację, że kombinowałem i za nic Carplay nie chciał się uruchomić, a przyczyną była wyłączona Siri w telefonie (musi być włączona).

        Komentarz


        • #5
          spróbuj przeinstalować
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • #6
            Działało właśnie. Dawcio, ale co, tel czy ustawienia fabryczne Columbusa?
            Moja Balbina

            Komentarz


            • #7
              car play to program...wiec może przeinstalowanie coś pomorze na tel?
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • #8
                Z tego co wiem , to akurat Apple Car Play to usługa w iphone, troche inaczej niz na Androidzie , gdzie tam faktycznie jest to aplikacja którą można przeinstalować , natomiast nie zabardzo sie da to zrobić na iphone.

                Na pewno trzeba włączyć Siri aby to zadziałało. W ostateczności reset radia do fabrycznych ustawień.
                2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                Komentarz


                • #9
                  dawcio, jak pisze xcex nie przeinstaluję tego. zresetuję Columbusa i zobaczymy. Dzięki Panowie.
                  Moja Balbina

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X