Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bluetooth i columbus

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bluetooth i columbus

    Witam,
    Pacjent to Octavia III 2015 z dużym columbusem (navigacja). Problem polega na tym, że mając połączony tel. przez bluetooth i mając odpalone map googla/yanosika w telefonie nie mam komunikatów ani z telefonu ani z radia. Jest jeden wyjątek, prowadząc rozmowę telefoniczną, jest ona przerywana przez komunikaty głosowe z nawigacji w telefonie.
    Możecie pomóc jak spowodować by przez radio przechodziły komunikaty cały czas.
    M.

  • #2
    Zamieszczone przez Mr Why Zobacz wpis
    Witam,
    Pacjent to Octavia III 2015 z dużym columbusem (navigacja). Problem polega na tym, że mając połączony tel. przez bluetooth i mając odpalone map googla/yanosika w telefonie nie mam komunikatów ani z telefonu ani z radia. Jest jeden wyjątek, prowadząc rozmowę telefoniczną, jest ona przerywana przez komunikaty głosowe z nawigacji w telefonie.
    Możecie pomóc jak spowodować by przez radio przechodziły komunikaty cały czas.
    M.
    Cześć,
    U mnie jest tak samo. Octavia 2014 Columbus. By miec głos w nawigacji google z telefonu muszę wyłączyć bluetooth.

    Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

    O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449

    Komentarz


    • #3
      W mojej ocenie, coś jest nie tak. Jeździłem co prawda w Oct 3 po lifcie z amundsenem i dźwięk z nawigacji telefonu pięknie płynął przez głośniki auta. Aby jeździć na yanosiku muszę rozłączyć bluetooth...

      Komentarz


      • #4
        Tak już jest że przy włączonym radiu, komunikatów navi przez głośniki nie słychać. Włącz Media to usłyszysz. Oczywiście BT musi działać.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X