Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z rozruchem i temp silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z rozruchem i temp silnika

    Potrzebny dobry mechanik z Warszawy czy też okolic.....
    Mam problem z autem, a mianowicie na zimnym silniku dłużej kręci ..... potrzebuje kilka dobrych sekund aby wystartował. potem bez problemu odpala na raz. Jak również raz po 10km przejechania wyskoczył mi komunikat iż silnik się przegrzewa. Tak więc, zjechałem, schłodziłem i wszystko dalej było ok(przejechałem 2tys km i ok). Brak spadków mocy, kopcenia z rury szarpania itd.
    Wczoraj byłem w ASO i tak na dobrą sprawę nic nie znaleźli. Zero błędów ze sterownika (nawet z "przegrzanego" silnika ) do warsztatu musiałem dojechać więc i odpalał na raz. .... Po analizie Panowie z ASO powiedzieli iż do wymiany jest pompa wody (gdyż to ona mogła się zaciąć ) i jak zrobiła to raz to problem się ponowi . Co do odpalania nie mieli pomysłu. Ja z kolei te dwa fakty wiązałem z 1 problemem czyli wtryskami. Jednakże serwis twierdzi iż to nie możliwe. Samochód OCT3 2.0 110kW CRMB. Akumulator sprawny alternator też, filtry i płyny wymienione 3tys km temu. Działo się to przed tym już....Według kompa wszystkie odczyty w normie..........Przy okazji jaką macie temp. oleju przy prędkości 160km......
    Pzdr
    Dzięki za odp.

  • #2
    Proszę
    Polecane warsztaty i sklepy - Octavia Club Polska

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X