Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ryglowanie wlewu paliwa - usterka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ryglowanie wlewu paliwa - usterka

    Czy ktoś z was wymieniał zamek do ryglowania wlewu paliwa? u mnie przestał się ryglować przy zamykaniu samochodu. Jak się to wymienia?

    Octavia O3 1.4 TSI (2014)

  • #2
    musisz zdjąć tapicerkę w bagażniku, jak rozbierzesz to już będziesz wiedział jak to wygląda.
    Silniczek pracuje? Tzn słyszysz jakby próbował działać ale nie rygluje?
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • #3
      Nie słychać silniczka ....

      Komentarz


      • #4
        U mnie przy zamykaniu auta slychac takie "prrrrrr". Dzieje sie tak od poprzedniej zimy. Czasami bywa tak, ze przez tydzien, miesiac tego nie slychac a potem wraca. Boje sie tylko, ze pewnego dnia zamkne auto i klapka sie zarygluje i juz nie odrygluje.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
          musisz zdjąć tapicerkę w bagażniku, jak rozbierzesz to już będziesz wiedział jak to wygląda.
          Silniczek pracuje? Tzn słyszysz jakby próbował działać ale nie rygluje?
          Raczej nie z tej strony trzeba się dostać do zamka. Należy się dostać od wlewu paliwa. Ja miałem problem, wyciągnąłem układ, zweryfikowałem multimetrem i założyłem. PRzez kilkadziesiąt kilkmetrów było dobrze. Później to samo - BTW - kto wymyślił taką głupotę, żeby wlew paliwa otwierał/zamykał się przy otwieraniu i zamykaniu drzwi - może na 25 razy jest potrzebny wplew. No nic wracająć, podpiąłem się vcds i pokasowałem błędy wlewu i jak ręką odjął dziwne. Sam układ kosztuje około 100pln a pełny bak 200pln, naprawa mało ekonomiczna, uzasadniona . 1.jpg

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X