Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie wewnętrzne i gniazdko zapalniczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlenie wewnętrzne i gniazdko zapalniczki

    Witam,

    Jestem nowy na forum, jeżeli temat był już poruszany to z góry przepraszam.
    W zeszłym tygodniu kupiłem Skodę Octavię 3, 1,4 TSI 140km z grudnia 2014. Postanowiłem zacząć od zmiany oświetlenia, ponieważ we wcześniejszych samochodach zawsze miałem białe zimne ledowe światło. Zamówiłem żarówki na popularnym serwisie aukcyjnym, niestety są za duże. Przód co prawda można zamknąć, nie mniej jednak dotykają "plastikowej pokrywy" i jakby nie "wchodzą" do końca w mocowanie żarówki, tylko do połowy, tył już w ogóle nie pasuje do plastikowej zaślepki.
    Czy mógłby ktoś polecić jakie żarówki kupić żeby było ok?
    Druga sprawa to działające gniazdo zapalniczki po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Mam podłączony rozgałęziacz USB pod zapalniczkę i nie chciałbym go każdorazowo wyciągać wychodząc z samochodu w obawie przed rozładowanym akumulatorem. Bardzo proszę o porady
    Trzecia sprawa rozrząd. Samochód ma przejechane 206 tysięcy, jaki jest to koszt pomijając ASO
    Pozdrawiam

  • #2
    Zapalniczce odetnie prąd po jakimś czasie od zamknięcia auta, więc nie musisz się przejmować.

    Komentarz


    • #3
      Sprawdź ofertę oświetlenia led na MotoHID.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Mam O III i jak zostawię rejestrator podpiety pod gniazdo zapalniczki to nagrywa całą noc , bo ta napiecie jest cały czas

        Komentarz


        • #5
          Dołóż drugie gniazdo zapalniczki zasilanie po kluczyku ze skrzynki bezpieczników. Masz tam jakiś wolny bezpiecznik .
          Inna opcja to przepiąć pin zasilający obecne gniazdo zapalniczki.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            a jak wyciągnąć gniazdo zapalniczki- starczy mocniej pociągnąć czy trzeba coś odblokować?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X