Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samoistnie otwierająca się szyba kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Samoistnie otwierająca się szyba kierowcy

    Witam,

    Mam następujący problem - w nocy opuściła się szyba w drzwiach kierowcy. Problem pojawił się 2 razy. Za pierwszym razem - 2 tygodnie temu uznałem, że widocznie przez przypadek zostawiłem opuszczoną (chociaż nie jeździłem z opuszczonymi). Wczoraj wieczorem natomiast, spacerując jeszcze z psem przed snem, przechodziłem obok auta i na 99.9% było wszystko ok, natomiast rano szyba była całkowicie opuszczona. Problem dotyczy tylko szyby w drzwiach kierowcy (natomiast w systemie przytrzymanie przycisku w kluczyku opuszcza wszystkie szyby). Kluczyk znajdował się w mieszkaniu w bloku, 100 metrów od auta. Problem wystąpił w dwóch innych miastach. Nie padało wcześniej. Nie wiem, czy auto było odryglowane, bo zamknąłem szybę przytrzymując przycisk zaryglowywania. Dopiero po chwili zdałem sobie sprawę, że trzeba było sprawdzić.

    Octavia wyjechała z salonu 1 lipca. Czy ktoś miał podobny problem?

    PS. mój pierwszy post na forum. Witam!

  • #2
    Mam ten sam problem, samoistnie opuszczona szyba kierowcy. Ktoś zna podobne przypadki i zna sposób rozwiązania tego problemu?

    Komentarz


    • #3
      Podepnę się pod temat. Wczoraj otworzyłem szybę kierowcy przy wjeździe na parking. Po pobraniu biletu chciałem ją zamknąć. Kiedy dojechała do końca, sama zaczęła się opuszczać do połowy. I teraz za każdym razem nie chce pozostać w pozycji zamkniętej.
      Ktoś coś może podpowiedzieć?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez krzychor Zobacz wpis
        Podepnę się pod temat. Wczoraj otworzyłem szybę kierowcy przy wjeździe na parking. Po pobraniu biletu chciałem ją zamknąć. Kiedy dojechała do końca, sama zaczęła się opuszczać do połowy. I teraz za każdym razem nie chce pozostać w pozycji zamkniętej.
        Ktoś coś może podpowiedzieć?
        Może w Twoim przypadku pomoże to .
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz


        • #5
          Dzięki Paweł.
          Podziałało.
          Swoją drogą, ciekawe dlaczego ona się tak zaczęła zachowywać ? Tak bez powodu.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X