Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z wymianą żarówki lampa tył

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z wymianą żarówki lampa tył

    Witam

    Mam problem z wyjęciem wtyczki, aby wyjąć reflektor, tak jak na zdjęciu wiem że trzeba ścisnąć wtyczkę z dwóch stron. Zresztą w jednym reflektorze się udało w drugim ani drgnie....

    Z góry dziękuję za pomoc

    Pozdrawiam

    wtyczk lamopa tył.jpg

  • #2
    Na potrzeby chwili popsikaj czymś typu WD-40 - a potem oczyść - pewnie się zgrzały plastiki !
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Właśnie się nas tym zastanawiałem tylko nie wiedziałem czy można...Jest jeszcze takie coś jak wd 40 contact cleaner

      Komentarz


      • #4
        Contact cleaner odtluszcza i momentalnie odparuje a Ty potrzebujesz "natluscic" aby plastyki wyszly..., potem owszem contactem potraktowac. Ja juz w swoim pozbylem sie tych zaczepow w jednym reflektrorze przy probie wyszarpania reflektora z tych zaczepow, ale wtyczka wchodzi na tak silny wcisk, ze nie widze problemu.

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za rady czyli najpierw będę próbował wd 40, z tego co czytałem w wersjach po fl już jest inna wtyczka....Jutro napiszę czy coś udało się zrobić.
          Ostatnio edytowany przez tomekcm; 51567.

          Komentarz


          • #6
            Niestety pomimo różnych prób, wd40, delikatnego "podważania" wtyczka ani drgnie....Jedyną opcją jaka mi przychodzi do głowy to próbowanie odkręcenia obudowy wewnętrznej bez odpinania wtyczki. Choć będzie ciężko mało miejsca.....

            Komentarz


            • #7
              prawdopodobnie z braku dobrego styku wtyczka się zgrzała z obudową, ja bym próbował podgrzać opalarką wtyczkę i ją oderwał. po oderwaniu i tak trzeba sprawdzić co jest wypalone i wymienić na nowe.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X