Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Funkcja wybierania numeru alarmowego ograniczona

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Funkcja wybierania numeru alarmowego ograniczona

    Cześć!
    Na ekranie między zegarami otrzymuję komunikat "funkcja wybierania numeru alarmowego ograniczona". Spróbowałem się dzisiaj połączyć za pomocą systemu Skoda Connect. Posiadam wszystkie potrzebne usługi zostały włączone. Zarejestrowałem się poprawnie w samochodzie. Jednak dalej występuje wspomniany komunikat, a klikając znak klucza czy SOS na podsufitce wyskakuje coś w stylu, że licencja nieaktywna.

    Spotkał się ktoś z takim problemem?
    Jak go rozwiązać?

  • #2
    ASO coś poradziło?
    Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

    Komentarz


    • #3
      ASO poradziło wykupić Car Connect. No to tak zrobiłem. Koszt 3 pakietów pokazało mi za 0 zł. W załączniku podsyłam status usług. W samochodzie usługa została aktywowana poprawnie.
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        Witam,

        Podepnę się pod post bo problem zdaje się ten sam.

        Na wyświetlaczu wskaźników jak i radia ten sam komunikat: "Funkcja wybierania numeru alarmów. ogranicz. Serwis!". Sprzedawca twierdzi, że trzeba wykupić usługę w Skoda Connect, jednak z tego co widzę wszystkie usługi tyczące się numerów alarmowych są ważne i aktywne (aktywowane również w aucie): Telefony alarmowe i usługa proaktywna. Remote access raczej nie powinien mieć wpływu na usługę połączeń alarmowych, bo to raczej extrasy potrzebne mniej lub bardziej. Kupując auto jeździłem dwoma bliźniaczymi egzemplarzami (auta poflotowe) i problem występował tylko w moim egzemplarzu (niestety ten bez problemu z połączeniami SOS się sprzedał dzień wcześniej). Lampka koło przycisku SOS pali się na zielono. W załączeniu fotki z auta.

        Czy waszym zdaniem usługa Remote Access jest niezbędna do prawidłowego działania systemu SOS? Jak to jest u Was?



        Załączone pliki

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X