Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nawigacja Columbus/amundsen

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • navi

    Skoda faktycznie odpisuje na posty tylko że nie wiele z tego wynika
    O3
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
    O2
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

    Komentarz


    • Chyba jednak coś się zmieniło na stronie.
      Po wpisaniu numeru VIN, pojawia się napis:
      Mapy
      ECE 2016
      Do pobrania
      ECE 2016 (6,00GB)
      Poprzednio było oznaczenie 2015/2016 - tak mam w radio jak zrobię podgląd i plik ważył 5,5 GB, więc to co jest na stronie na pewno jest czymś nowym.
      Nie wiem czy dziś mi się uda pobrać i sprawdzić. Postaram się dać znać czy coś się zmieniło.

      EDIT
      Jeśli po wpisaniu Waszego VIN'u na stronie macie oznaczenie ECE 2015/16 - oznacza to, że dla Was jeszcze nie jest dostępna nowa wersja mapy.
      Obstawiam, że na razie dali nowe mapy do AMUNDSENA. Ci co mają COLUMBUSA muszą niestety cierpliwie czekać
      OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

      Komentarz


      • Czekamy cierpliwie. Na szczęście drogi nie zmieniają się tak dynamicznie.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Enriquez
          Czekamy cierpliwie. Na szczęście drogi nie zmieniają się tak dynamicznie.
          Serwer VW ma dobre transfery, więc aktualizacja się dość szybko ściągnęła. Mogę potwierdzić, że na Amundsenie mapy są nowe.

          Komentarz


          • sprawdziłbyś jeden adres czy dziady dodali z ciekawości - wysyłam PW
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • Mapa zaktualizowana. Na razie nie było jak sprawdzić czy są jakieś spore zmiany.
              Na pewno jest to nowa wersja.
              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Enriquez
                sprawdziłbyś jeden adres czy dziady dodali z ciekawości - wysyłam PW
                Nie ma tego adresu, poszło na PW

                Komentarz


                • OK, mapy do Columbusa są tutaj na przykład:
                  Link
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Enriquez
                    OK, mapy do Columbusa są tutaj na przykład:
                    Link
                    U mnie po zalogowaniu się VINem pokazuje jeszcze stare mapy P123_N60S5MIBH3_EU_NT_Q3.14.ZIP.
                    Marcin jak znalazłeś tego linka?
                    O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                    -----------------------------------------------------
                    Moja eReSka

                    Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                    Komentarz


                    • Marcin czym rozpakować na karte ten plik co podałeś linka bo zipem mi nie idzie cos . Pzdr.
                      O3
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                      O2
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                      Komentarz


                      • Na Briskodzie Andyvee podaje link bezpośredni.
                        Tu macie temat:
                        Direct Download Link - MIB Columbus ECE 2016 Maps - Skoda Octavia Mk III (2013 - 2020) - BRISKODA

                        [ Dodano: Pią 13 Lis, 15 21:53 ]
                        A tu linki do Amundsena i Columbusa:
                        Modellübergreifend - Navikarten Update Q1 2023 (Release 2024 für MIB1 & MIB2)
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • Problem otwierania pliku okazał się banalny - firmowy komp. nie chciał rozpakowywać w Win... bo licencje i takie tam - w domu na prywatnym idzie beż kaszlu
                          Sorki za zawracanie głowy pzdr.
                          O3
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                          O2
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                          Komentarz


                          • Na stronie Skody po zalogowaniu VIN- em są już nowe mapy do Columbusa 2016
                            pozdrawiam Marcin
                            CZARNA O3 VRS TDI http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=82482

                            Komentarz


                            • Dzieki za info, wlasnie sie pobieraja Za godzinke powinny byc na dysku, wiec pewnie w weekend zapuszcze update.

                              Moja O3 RS

                              Komentarz


                              • Na razie nie zauważam jakiś zmian w nowej mapie...
                                Na drodze S8 w okolicach Łasku był błąd w poprzedniej mapie, bo gdzieś próbowała skręcać w pole i jakby nie widziała odcinka trasy. W nowej mapie nie poprawiono tego błędu.
                                Na starej drodze Sieradz - Zd. Wola jest rondo - do zjechania na S8 (okolice knajpy Skarabeus)
                                Rondo jest tam od dawna, a nowa mapa dalej pokazuje zwykłe skrzyżowanie...

                                Także szału nie ma. Zobaczymy czy w Warszawie będą jakieś nowinki w mapie
                                OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                                Komentarz


                                • Gustaw78, niestety własnie jakosc map pozostawia wiele do zyczenia.. Ale Skoda twierdzi ze to nie ich problem, bo otrzymuja mapy od kogos innego i to on dba o ich dokladnosc...

                                  Swoja droga w Hyundaiu i40 u ojca map od miesiaca nie umieja zaktualizowac, bo odbierał auto w pazdzierniku, a navi nie znała odcinkow S3, ktore od jakis 2 lat sa otwarte Nasze Skody ta trase na szczescie znaja

                                  Moja O3 RS

                                  Komentarz


                                  • Nie było by problemu, gdyby można było to dziadostwo odblokować i dostać się do systemu- tak jak w większości nawigacji. Wtedy można by sobie było zainstalować TT lub AM i bez problemu.
                                    Ale z tego co się orientowałem to chyba jeszcze nie ma takiego magika, który by to rozpracował...

                                    Miejmy nadzieję, że kiedyś to się zmieni.
                                    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                                    Komentarz


                                    • Dzień dobry . Mam pytanie czy ktoś miał taki przypadek (wideo) auto na gwarancji użytkuje je od 3 msc niecałe 6 tys km przebiegu w załączeniu wideo(link)
                                      Check out this video on Streamable using your phone, tablet or desktop.

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X