Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujnik deszczu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    nie. Wiąże się z wymianą lusterka wstecznego.
    O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
    Błękit RACE
    Beżowa Alcantara
    Columbus
    Webasto

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez jar-pol
      Panowie a doposażenie w czujnik deszczu nie wiąże się z wymianą przedniej szyby?
      w O3 nie
      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

      Komentarz


      • #78
        Pytam z ciekawości bo w audy itp to w szybie czujnik siedzi:0
        pozdro i dzięki za odp.
        MOTUL, MILLERS, TANIE CZĘŚCI ZAMIENNE- BIAŁYSTOK!
        511-265-453

        Komentarz


        • #79
          And the winner is JA
          Jestem po montażu czujnika deszczu i oświetlenia. W serwisie już mnie uwielbiają. :diabelski_usmiech
          Pan mi wypomniał, że sprawiam dużo problemów. Skoda im się najpierw zgodziła na doposażenie w ramach akcji serwisowej, potem odmówiła (tzn. mogą doposażyć ale na koszt serwisu) i w końcu się zgodziła. W ogóle to mają niezły burdel, pod koniec maja rozesłali mail, że wycofują z wyposażenia standardowego Elegance czujnik deszczu - co oznaczałoby, tak na logikę, że od chwili poinformowania dilerów, ale nie - mail dotyczył również samochodów już wyprodukowanych, ale bez określenia których.
          O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

          Komentarz


          • #80
            Hej
            Wymienili mi lusterko i dołożyli czujnik deszczu, w postach niektórzy piszą o czujniku oświetlenia. Czy te czujniki są zintegrowane ? Bo u mnie światła np. z świateł do jazdy dziennej na światła mija się same nie zmieniają na przykład gdy wjadę do tunelu pod katowickim rondem.

            Komentarz


            • #81
              Masz pozycje "auto" na wlączniku świateł ? To jest warunkiem, żeby światła się zmieniały i jest to opcja niezależna od czujniki deszczu.
              o3 1.8 tsi dsg Elegance kolor niebieski "milicyjny" niemetalik

              Komentarz


              • #82
                Czym się różni Light Assistant z czujnikiem deszczu od Inteligent light assistant ? Ten zwykły nie włącza automatycznie świateł mijania ?

                Komentarz


                • #83
                  LA, to dzienne, leaving home, czujnik zmierzchu(czyli włącza mijania), a w ILA (tylko z ksenonami) masz automatyczne właczanie drogowych przy 60 km/h+, zmiane słupa światła i za pewne gasną jak coś jedzie z przeciwka (ale nei dam sobie głowy uciąć co do ostatniego)

                  Komentarz


                  • #84
                    Wszystko się zgadza tylko ta uwaga o ksenonach mi się nie podoba ...
                    o3 1.8 tsi dsg Elegance kolor niebieski "milicyjny" niemetalik

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez interagg
                      a w ILA (tylko z ksenonami) masz automatyczne właczanie drogowych przy 60 km/h+
                      bez sensu

                      przekroczę 60km/h i jadę na długich :?:


                      Zamieszczone przez interagg
                      LA, to dzienne, leaving home, czujnik zmierzchu(czyli włącza mijania)
                      coming home, no i auto przełączanie z drl na mijania po przekroczeniu 130km/h czy 140km/h
                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez LUKI
                        Zamieszczone przez interagg
                        a w ILA (tylko z ksenonami) masz automatyczne właczanie drogowych przy 60 km/h+
                        bez sensu

                        przekroczę 60km/h i jadę na długich :?:

                        "Intelligent Light Assistant automatycznie steruje pracą świateł drogowych, polepszając komfort i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Przy prędkości powyżej 60 km/h, gdy jest ciemno, funkcja ta automatycznie włącza światła drogowe."

                        Komentarz


                        • #87
                          Hmm, tak czytam ten wątek i nie omieszkam zapytać...otóż jadąc dzień po zakupie autostradą, zdarzyło mi się, że 2 bądź 3 kierowców włączyło tylne przeciwmgielne gdy byłem za nimi, a po ich wyprzedzeniu potraktowali mnie długimi światłami...szczerze mówiąc do dziś nie wiem co mogło być powodem...Jeżdżę elegancem + amazing a więc mam ksenony i system ILA. Czyżby jakaś awarja samopozycjonowania, czy też złe działanie systemu ILA ??

                          Panowie - ale zonk...
                          Nakleiłem Winietę pod lusterkiem :diabelski_usmiech
                          Dziś doczytałem się, że to z oczywistych powodów lekko mówiąc nie wskazane.
                          Czyżby to wyjaśniało całą sytuację ?? :twisted:

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez pawster
                            Czyżby to wyjaśniało całą sytuację ??
                            całkiem prawdopodobne :diabelski_usmiech
                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                            poprzednie modele:
                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez pawster
                              Czyżby jakaś awarja samopozycjonowania
                              Podjedz do serwisu niech zobaczą czy nie masz ustawionych za wysoko świateł, u mnie skorygowali i już przestali mrugać
                              Pozdr. Przemek

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X