Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcja serwisowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Panowie, a jaka data produkcji? Bo byc moze od tego to zalezy..
    Dzwonic mi sie nie chce, ale ze w lipcu, max sierpniu wyladuje na przegladzie po 30tys km, to mam nadzieje ze oni juz sprawdza

    Moja O3 RS

    Komentarz


    • #27
      u mnie początek roku modelowego 2015
      Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

      Komentarz


      • #28
        Dziś byłem w salonie i przy okazji się dowiedziałem, że od tygodnia jest jakaś akcja serwisowa dotycząca wyświetlacza maxidot - ja się nie załapałem, ale informuję pozostałych

        Komentarz


        • #29
          Po wbiciu na stronie Skody - akcje przywoławcze mojego VIN, pojawia się
          "Error while getting response."
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #30
            Też tak mam. Sprawdzałem na zagranicznych i jest tak samo.
            Był: Superb I, 2.5 TDI, 5A
            Jest: Octavia kombi RS TDI, DSG
            Marcin

            Komentarz


            • #31
              Panowie jest też na pewno jakaś akcja serwisowa dotycząca wymiany odbojników przy tylnej klapie, może związane jest to z dudnieniem. Wiem bo serwis dzwonił do mnie w sprawie mojego byłego auta z produkcji 04.2013., o szczegóły nie pytałem bo już akurat mnie ta akcja nie dotyczy z uwagi na zbycie autka.
              jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

              Komentarz


              • #32
                polrob, odbojniki miały coś z rdzą - w firmowej kierowva miał wymieniane
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #33
                  zgadza sie chodziło o rdzę. Też miałem wymieniane.

                  Komentarz


                  • #34
                    lukrys, a o co tak dokładniej chodziło - bo kierowca mówi, że oddał na przegląd i cos tam wymienili. nie zna szczegółów.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • #35
                      akcja dotyczyła wymiany odbojników z klapy bagażnika.

                      Komentarz


                      • #36
                        Odbojniki tylnej klapy - numer akcji 5514
                        Pozdrawiam,

                        Bomber
                        __________________
                        O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
                        + "Lodówka" :-)

                        Komentarz


                        • #37
                          Dzisiaj bylem w ASO z problemem z wycieraczkami i dowiedzialem sie o akcji serwisowej dotyczacej wskaznikow. Nie wiem nic wiecej bo sami nie wiedzieli bo nie maja opisane Zrobili i zmian nie widze. Kod akcji 90I6

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez Bomber
                            Odbojniki tylnej klapy - numer akcji 5514
                            Właściwie nie same odbojniki, tylko podkładki pod nimi, które są podatne na korozję i mogą zardzewieć i od nich może zacząć rdzewieć blacha.
                            O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                            Komentarz


                            • #39
                              Witam,

                              Trochę odgrzewam kotleta...
                              Czy udało się ustalić coś więcej nt. tej akcji 97BB? Ja nie mam RSa tylko zwykłego 2.0TDI CKFC a mam wpisane, że przeprowadzono.

                              Pozdrawiam,
                              Maciej 'Gawronik' Gawroński
                              [center:5414c7789e]Cappucino Octavia IIFL Combi 2010r. 2.0 TDI CFHC - moja ci ona
                              Silver Fabia IIFL Hathback 2011r. 1.6 TDI CAYB - żony
                              [/center:5414c7789e]

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X