Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wskaźnik paliwa cały czas pokazuje max

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wskaźnik paliwa cały czas pokazuje max

    Witam,
    Mam problem. Wskaznik paliwa, caly czas pokazuje max. Pokazuje tez bledny zasieg do tankowania, co jest zrozumiale. Srednie i chwilowe spalanie pokazuje ok.
    W czym moze byc problem?
    Plywak w zbiorniku sie zawiesil? Jak sie do niego dobrac zeby go sprawdzic.
    Mial ktos z Was podobne problemy?
    Ostatnio edytowany przez grzeg55; 42418.

  • #2
    Tankowałeś po tym jak się zawiesił? Ja miałem odwrotnie, miałem padnięty na 0 i zasięg na 0. Wyjeździłem cały zbiornik, zatankowałem i wszystko ożyło prawidłowo.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #3
      Zatankowałem na full i teraz cały czas pokazuje full. Przejechałem ok. 100 km i dolałem 10 litrów ale bez zmian. Tak myślę, że może pływak gdzieś na górze się zawiesił.

      Komentarz


      • #4
        Wyjeździj więcej, ponad pół baku albo ze 3\4 i wlej. Ja jak zatankowałem na autostradzie w Cro i został na dnie, po kilku kilometrach dolałem ze dwa, trzy litry i też nie drgnął. Dopiero jak zalałem cały bak. Większe tankowanie pomogło.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          U mnie też po zatankowaniu pod korek wskazówka zaczyna opadać dopiero po 150 km
          I cały czas mam ten sam dystans 800KM

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez multimax Zobacz wpis
            U mnie też po zatankowaniu pod korek wskazówka zaczyna opadać dopiero po 150 km
            I cały czas mam ten sam dystans 800KM
            Tak jest , potem zaczyna opadać. Ale tu piszemy o całkowitym zablokowaniu wskaźnika poziomu i zasięgu. Ja jechałem teoretycznie na pustym baku za free przez kilkaset km.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X