Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wężyk od klimatyzacji?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wężyk od klimatyzacji?

    Pękł taki oto wężyk, z którego kapie woda. Woda jest zimna więc sądzę, że mogą być to skropliny z klimatyzacji. Po przejechaniu ok 5km tyle wody zebrało się w butelce. Myślicie, ze wszystko jest ok? Nie za dużo tej wody? Dostanę gdzieś taki wężyk?

    Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka


  • #2
    Albo masz gwarancje na auto i zgłaszasz się w serwisie ASO.
    Albo idziesz na dział części w ASO i mówisz, że chcesz kupić wąż odprowadzający wodę z klimy.
    Oni poproszą się o VIN auta, zostawisz 40-50zł i wężyk dostaniesz.
    Problemem nie będzie kupienie, natomiast nie wiem na ile prosto jest go wymienić...

    Komentarz


    • #3
      Tak jak mówiłeś. Wężyk kosztuje 45zl w ASO. Zobaczę czy dam radę sam go wymienić.

      Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


      • #4
        Wężyk można spokojnie wymienić samemu chociaż jest kiepskie dojście. Dziś wymieniłem i dziala jak należy

        Komentarz


        • #5
          Gdzie dokładnie jest ten wężyk? Mokro miałeś pod nogami kierowcyczy pasażera?
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            Tak. Mokro było pod nogami pasażera. Rurka jest jak na zdjęciu. Pod wykladziną od strony pasażera. Schodzi z góry od strony radia i wchodzi w tunel środkowy. Tam jest otwór i wylot na zewnątrz.

            Komentarz


            • #7
              Musisz zzdemontować plastiki. Próg od strony pasażera, boczek od deski rozdzielczej i plastik wzdłuż tunelu. Ten jest dodatkowo przykrecony na jedną śrubę torx. Jak odslonisz wykładzinę na pewno zauważysz rurkę.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X