Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dzwieki z rozrządu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Nie kombinujcie nic koledzy te silniki tak pracują . U mnie silnik też wydaje różne dzwięki jak na filmikach i jeszcze dochodzi terkające od początku sprzęgło. A mimo to auto chodzi jak burza , mało pali i się jeszcze nigdy nie zepsuło [rocznik 2013, przebieg 92 tyś]. Olać to i jeżdzić.

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez Ralfik Zobacz wpis
      Nie kombinujcie nic koledzy te silniki tak pracują . U mnie silnik też wydaje różne dzwięki jak na filmikach i jeszcze dochodzi terkające od początku sprzęgło. A mimo to auto chodzi jak burza , mało pali i się jeszcze nigdy nie zepsuło [rocznik 2013, przebieg 92 tyś]. Olać to i jeżdzić.
      Mógłbym napisać dokładnie to samo
      Jedynie przebieg nieco mniejszy 85 tys.
      ​​

      Komentarz


      • #53
        Jakbym słyszał moją CAXę z 2010. Po latach zaglądam na forum i widzę, że jednak nowe 1,4 TSI nie jest takie bezproblemowe jak na początku twierdzono.
        Ja rozwiązałem problem. Sprzedałem przy przebiegu 120 kkm i już nigdy więcej nic z logo TSI nie zakupię
        Był: VWCaddy 1,9 TDI, Superb 2,0 TDI, Ceed 1,6 CRDI, OII 1,4 TSI, Astry: G - 1,6 8V, H - 1,7 CDTI, Skoda 105, Maluch.
        Jest jeszcze Fabia II CGGB, ale tu nie ma o czym pisać.

        Komentarz


        • #54
          U mnie od grudnia pojawiło się brzęczenie związane prawdopodobnie z pompą wysokiego ciśnienia. Teraz gdy zrobiło się cieplej brzęczenie było coraz słabsze, a dziś zupełnie zanikło. Znaczyłoby to, że wpływ na to ma temp. zewnętrzna.

          Komentarz


          • #55
            Kamil, ruszyło się coś w temacie tych stuków, albo zauważyłeś jakieś zmiany?

            Komentarz


            • #56
              Niestety bez zmian raz jest ciszej raz głośniej sam nie wiem co od czego czekam na poprawe pogody zobacze czy przy +18 bedzie klepac

              Komentarz


              • #57
                U mnie dzisiaj było koło 16 stopni i nic nie stukało, więc może rzeczywiście to są popychacze

                Komentarz


                • #58
                  Cześć. U mnie jednak dalej klepie przy około 20stopniach :/

                  Komentarz


                  • #59
                    Kuba31 a jak sytuacja wygląda u Ciebie teraz ? Bo u mnie w lato było ok teraz jak zimniej to się odzywa znowu

                    Komentarz


                    • #60
                      Witajcie koledzy, Też ostatnio zauważyłem to klekotanie po odpaleniu. Pojawia się przy niższych temperaturach zewnętrznych w momencie stabilizowania się obrotów silnika poniżej 1000. Jak silnik się rozgrzeje nawet minimalnie to klekotanie znika. Wstawiłbym plik dźwiękowy ale coś się nie może załadować. Oprócz tego dźwięku silnika i szurania przy skręcie w lewo (za który już wiem że winna jest poduszka skrzyni i walczę z ASO o wymianę na gwarancji) to nie narzekam na moją Octavkę Czy ktoś z Was poradził sobie z tym klekotaniem???

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X