Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak regulacji zasięgu reflektorów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak regulacji zasięgu reflektorów

    Zauważyłem dziś brak możliwości regulacji zasięgu reflektorów, mowa o regulacji elektronicznej z poziomu bolero. Jakiekolwiek przestawienie nie powoduje ruchu reflektorów. Fakt faktem w aucie bylem sam, ale chyba auto nie wykrywa obciazenia, uaktywniajac wtedy mozliwosc regulacji ?

    Możecie sprawdzić jak jest u Was, tzn czy regulują się na "pusto" bez obciążenia?

    Wersja ambition

  • #2
    Jakie są to konkretnie reflektory, warto byłoby uściślić.
    Rozumiem, że piszesz o O3, a w niej nie spotkałem się nigdy z elektroniczną regulacją z poziomu Bolero.
    Reguluje się plastikowymi śrubami w górnej części reflektora. Są ich 2. Jedna, bliżej boku auta, regulacja lewo prawo. Druga, bliżej osi auta, góra dół.
    Zapamiętaj ile którą śrubę kręciłeś, żeby było wiadomo jakie było położenie zerowe. No i uważaj bo one mają luz, więc może się okazać, że przekręcenie ćwierć obrotu w jedną ze stron może nie odnieść żadnego skutku.
    Powodzenia
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      Mam zwykłe halogenowe, wersja poliftowa. Chodzi mi o regulacje zasięgu świecenia, ale tą elektryczną, którą to reguluje się reflektory góra - dół, jak auto jest bardziej lub mniej obciążone.
      W wersji po FL zasięg reguluję się z poziomu menu radia. Nie ma fizycznego pokrętła.

      Komentarz


      • #4
        U mnie O III my 2014 regulacja jest między kierą a włącznikiem świateł. Efekt doskonale widoczny jeśli reguluję więc u Ciebie mimo że z radia tak samo powinno być widoczne.

        Komentarz


        • #5
          ASO rozwiązało problem. Coś z oprogramowaniem było. Teraz działa dzięki za zainteresowanie

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X