Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brzęczenie pod filtrem powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brzęczenie pod filtrem powietrza

    witam,
    od jakiegoś czasu coś nieregularnie brzęczy mi. Mam wrażenie, że odgłos dochodzi z pod filtra powietrza. Tak samo jak na tym filmie tylko rzadziej, ale dzwięk taki sam.



    Wiecie co tam się znajduje pod filtrem powietrza ? no chyba, że dźwięk się tak dziwnie rozchodzi i może z czegoś innego dobiega.

    pozdrawiam

  • #2
    Link
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
      no to może być ta pompa, choć jak skanowałem kompem auto to żadnych błędów mi nei wypluło. Można sprawdzić vcds'em czy tap ompa jest wadliwa ? nie zauważyłem, aby z autem było coś nie tak choć to może dopiero początek awarii

      Komentarz


      • #4
        W TDI CR te pompy wysokiego cisnienia tez bucza. Jedne mniej drugie bardziej. Nie szukalbym tam awarii. Do czasu jak cisnienie paliwa jest w normie i auto ma moc to nie ma co ruszac. Jak bedziesz krzesal 300KM z tego silnika z K04, to wtedy tunerzy wymieniaja tloczek w tej pompie na jakis inny.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
          W TDI CR te pompy wysokiego cisnienia tez bucza. Jedne mniej drugie bardziej. Nie szukalbym tam awarii. Do czasu jak cisnienie paliwa jest w normie i auto ma moc to nie ma co ruszac. Jak bedziesz krzesal 300KM z tego silnika z K04, to wtedy tunerzy wymieniaja tloczek w tej pompie na jakis inny.
          dzięki !

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X