Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciężko działający (blokujący się) przycisk w kierownicy.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciężko działający (blokujący się) przycisk w kierownicy.

    Witam ponownie,

    Czy ktoś z Was miał problem z blokującym się guzikiem w kierownicy multimedialnej? Chodzi mi dokładniej o przycisk, który zaznaczyłem na zdjęciu. Podczas wciskania jest bardzo duży opór i nie czuć charakterystycznego skoku/kliknięcia. Po wciśnięciu blokuje się i trzeba wcisnąć z przeciwnej strony żeby odbił. Druga strona przycisku (do obsługi telefonu) też działa ciężej ale nie aż tak bardzo i jest wyczuwalny klik. Zgłaszałem to jeszcze na gwarancji, coś ponoć wyczyścili i przez chwilę było ok. Teraz znowu wróciło a gwarancja skończyła się tydzień temu...
    Możecie coś doradzić? Z góry dziękuję :-)
    Załączone pliki

  • #2
    Zgłoś się do ASO, gdzie naprawiali i powiedz co i jak. Myślę, że poprawią bezkosztowo. Jeśli nie, to trzeba wydłubać z kierownicy panel i obejrzeć co blokuje.
    OCTAVIA '01

    Komentarz


    • #3
      Ehhh... Chyba tak trzeba będzie zrobić... Ale to pewnie dopiero na urlopie bo auto potrzebne na codzień...

      Komentarz


      • #4
        Informowałem się w ASO i niestety nie ma szans na bezkosztową naprawę po gwarancji, zwłaszcza że za pierwszym razem nie było nic wymieniane tylko przeczyszczone. Z tego co się dowiedziałem to nawet po wymianie jakiejś części gwarancja na ten element obowiązuje do momentu zakończenia gwarancji producenta na samochód. Po tym terminie można ewentualnie negocjować z producentem na podstawie faktury za części, aczkolwiek nie ma dodatkowego okresu gwarancji na daną część po jej wymianie.

        Macie jakieś pomysły jak usprawnić ten blokujący przycisk?

        Komentarz


        • #5
          A możesz przyjechać do mnie? Myślę, że bym naprawił.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            A możesz przyjechać do mnie? Myślę, że bym naprawił.
            Koleś bardzo chętnie bym się wybrał do Ciebie ale mam prawie 300km w jedną stronę ​​​​​​
            A wg Ciebie to jest jakaś większa robota czy raczej do ogarnięcia "na poczekaniu" tak żebym dał radę obrócić w ciągu jednego dnia?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Hormon Zobacz wpis
              do ogarnięcia "na poczekaniu"
              Raczej tak. A próbowałeś wyjąć przyciski i zobaczyć co go tam blokuje?

              Weź zadzwoń do mnie jakbyś chciał to zrobić sam. To nie jest trudne. 510 150 407
              Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                Raczej tak. A próbowałeś wyjąć przyciski i zobaczyć co go tam blokuje?

                Weź zadzwoń do mnie jakbyś chciał to zrobić sam. To nie jest trudne. 510 150 407
                Nie próbowałem sam wyjmować bo bałem się żeby czegoś nie zepsuć bardziej. Ale skoro mówisz że to nie jest trudne to może odważę się pogrzebać tylko muszę mieć zapas wolnego czasu. Pozwolę sobie wtedy zadzwonić do Ciebie po wskazówki ​​​​​​
                Ogólnie mam wrażenie że działanie tego guzika zależy od pogody, jak jest chłodno i deszczowo to się blokuje i kleszczy a jak ciepło i sucho to działa prawie dobrze Dziwny przypadek...

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X