Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak wyregulować drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jak wyregulować drzwi

    witam chciałby wyregulować drzwi kierowcy gdyż jak są zamknięte to drzwi kierowcy w stosunku do drzwi tylnych są u góry wciśnięte w głąb widać to po tych czarnych plastikach przy drzwiach jak i w samym górnym rogu przy błotniku oraz słupku. Czy może ktoś wie jak to zrobić żeby je wyrównać. Może jakiś filmik

  • #2
    aha dół drzwi jest dobrze spasowany

    Komentarz


    • #3
      Trzeba poluzowac i przesunąć rygiel na słupku. Jak przesuwasz na zewnątrz, może być tak, że uszczelki zaczną szumieć niestety.
      OCTAVIA '01

      Komentarz


      • #4
        Rygiel i regulacja górna śrub mocujących drzwi.
        Ostatnio edytowany przez patryk23; 18488.

        Komentarz


        • #5
          no tak właśnie zastanawiałem się nad górną śrubą tylko czy nic nie zepsuje w ustawieniu. Zeby mi później drzwi sie zamykały. A maskę jak się reguluje?

          Komentarz


          • #6
            Porób sobie jakieś znaczniki jako punkt wyjściowy i przesuwaj.

            Komentarz


            • #7
              Przesuwając rygiel będziesz regulował drzwi na całej długości, więc jeśli dołem masz na zero to będą Tobie wystawać.
              Osobiście zrobiłbym to tak, że przód wyregulowałbym błotnikiem, a tył drzwi przegięciem ramki okna do zewnątrz.

              Komentarz


              • #8
                Ryglem to tak podejrzewam ze po calosci mi odejda a blotnikiem nie moge bo wtedy nie bedzie mi licowac do slupka z przodu. Korci mnie ta sruba ale troche boje sie ze jak ja poluzuje to mi sie wogole wszystko zchrzani

                Komentarz


                • #9
                  w tvn na 101 napraw Duda pokazywał taką regulację,
                  zgrubsza tak jak koledzy powyżej mówią
                  ble

                  Komentarz


                  • #10
                    miałem poczekać do weekendu ale nie wytrzymałem i zrobiłem to dziś wyregulowałem górną śrubą. Tylko nie wiem czy muszę też tym ryglem robić czy nie bo jakby mi coś lekko w rezonans wpadało tylko nie wiem co

                    Komentarz


                    • #11
                      . Mimo że drzwi odciągnąłem dosłownie o 1mm może 1.5mm to uszczelka już nie dolega idealnie do blachy i ma takie jakieś przerwy, i przyszło mi teraz na myśl czy nie będzie przeciekać jak myślicie?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X