Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plama pod pedałami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Plama pod pedałami

    Witam
    Od jakiegoś czasu zauważyłem że w mojej OCT3 1.4TSI na dywaniku mam pod pedałami mam plamę, konkretnie pod pedałem sprzęgła. Jak dotykam pedał blachę nad stopką to jest cała tłusta. Dodam że mam stuki ze skrzyni na luzie. Ktoś miał podobny przypadek z tymi plamami?
    Ostatnio edytowany przez baasior; 45829.

  • #2
    Pompka sprzegla do wymiany standard w niej radzę robić szybko żeby się nie zdziwić przy którymś wysprzegleniu .

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez kamil8894 Zobacz wpis
      Pompka sprzegla do wymiany standard w niej radzę robić szybko żeby się nie zdziwić przy którymś wysprzegleniu .
      Dokładnie tak jak kolega napisał, wymieniaj czym prędzej

      Komentarz


      • #4
        No przyszły tydzień będę robił. W serwisie za pompę o nowym numerze (stary wycofano) kolega zaśpiewał 256zł.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez baasior Zobacz wpis
          No przyszły tydzień będę robił. W serwisie za pompę o nowym numerze (stary wycofano) kolega zaśpiewał 256zł.
          No ja też coś kolo tego płaciłem, w sumie to już tyle wpakowałem kasy w ten układ sprzęgła że przestałem liczyć

          Komentarz


          • #6
            Oczywiście o wadliwych sprzęgłach w OCT 3 nic nie wiedzą. Mówił mi że w citi go były wadliwe, że właśnie sobie stukały sprężynki potem je poprawili ale o Octavii pierwsze słyszy

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez baasior Zobacz wpis
              Oczywiście o wadliwych sprzęgłach w OCT 3 nic nie wiedzą. Mówił mi że w citi go były wadliwe, że właśnie sobie stukały sprężynki potem je poprawili ale o Octavii pierwsze słyszy
              świetnieee, czyli będziemy się z tym męczyć

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez baasior Zobacz wpis
                Witam
                Od jakiegoś czasu zauważyłem że w mojej OCT3 1.4TSI na dywaniku mam pod pedałami mam plamę, konkretnie pod pedałem sprzęgła. Jak dotykam pedał blachę nad stopką to jest cała tłusta. Dodam że mam stuki ze skrzyni na luzie. Ktoś miał podobny przypadek z tymi plamami?
                A ciekawostka - ja też tak miałem tylko, że w zimie - nie wiem czy temp może mieć tu jakieś znaczenie czy nie ale podjechałem na stacje benzynową, kupiłem DOT4, dolałem do zbiorniczka w którym oczywiście było już minimum, odpowietrzyłem sprzęgło i przez półtora roku spokój - dywaniki i pedał suche

                Komentarz


                • #9
                  Ja właśnie wczoraj wymieniłem pompę sprzęgła. Przed chwilą jadę do roboty i po drodze wpadł mi pedał sprzęgła... Płyn w zbiorniczku normalnie do max, po prostu super co to może zaś być. Od początku po wymianie pedał dziwnie chodził. Dodatkowo przy okazji wymieniali płyn hamulcowy.
                  Ostatnio edytowany przez baasior; 45829.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ok temat rozwiązany, źle odpowietrzyli układ, już jest ok.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X