Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wysokie Obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wysokie Obroty

    Jeżdżę swoją OIII dopiero trzeci tydzień, przejechane 200 tyś. Ostatnio po przejechaniu około 3 km zauważyłem, że wolne obroty wynosiły około 1000-1100. Pomyślałem, że może wypala się DPF więc ruszyłem i jechałem z prędkością około 80 km/h i obroty około 2500. Po przejechaniu około 8 km obroty spadły między 700 a 800. Na drugi dzień wyjeżdżając z pracy po przejechaniu około 0,5 km znowu obroty były wyższe tym razem jechałem "normalnie" bez specjalnie wysokich obrotów i dużych prędkości i po dojechaniu do domu około 12 km obroty znowu spadły. Dodam, że klime miałem wyłączoną. Czy to może być wypalanie DPF, czy mogą z jakiegoś innego powodu wzrastać obroty, a może to jakaś usterka ?

  • #2
    Przejechałem już moją OIII 2 tyś km i powiem szczerze, że nie rozumie obrotów w moim samochodzie tzn raz wynoszą 750 a nieraz między 800-900 a niejednokrotnie 1000. Ostatnio po dojechaniu do domu i obrotach rzędu 1000 wyłączyłem klime i czekałem 25 min a silnik nie zszedł z obrotów. Ktoś coś co ma wpływ na takie zróżnicowanie ?

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X