Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujnik deszczu a praca wycieraczek.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czujnik deszczu a praca wycieraczek.

    Witam.
    Powiedzcie proszę czy jeśli posiadam czujnik deszczu to czy prędkość wycieraczek będzie automatycznie dobierana. Wydaje mi się że raz w udało mi się je tak ustawić a teraz jakoś nie potrafię. Dorzucam foto mojej manetki i proszę o pomoc w jakiej pozycji ją ustawić aby wycieraczki współpracowały z czujnikiem deszczu.
    Załączone pliki

  • #2
    Zamieszczone przez PUL Zobacz wpis
    Powiedzcie proszę czy jeśli posiadam czujnik deszczu to czy prędkość wycieraczek będzie automatycznie dobierana.
    sprecyzuj pytanie
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • #3
      Chodzi mi o to w jakiej pozycji ustawić manetkę aby prędkość wycieraczek dobierała się sama w zależności od natężenia opadu deszczu. Czy jest taka możliwość.

      Komentarz


      • #4
        Raczej nie, zgodnie z kropelkami - od niby najmniejszych opadów i zmniejszeniu czułości do największych i zwiększeniu czułości.
        W rzeczywistości jak każdy wie te czujniki żyją własnym życiem.
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • #5
          Int masz jako automat i dodatkowo możesz ustawić czułość większa lub mniejsza jak nie odpowiada ci czułość w danym momencie

          Komentarz


          • #6
            Czułość reakcji czujnika deszczu reagujesz tym "cyckiem", który jest od góry manetki.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Chris11 Zobacz wpis
              Czułość reakcji czujnika deszczu reagujesz tym "cyckiem", który jest od góry manetki.
              Dokładnie a w rzeczywistości i tak działa jak chce....

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X