Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy ktoś wie co znaczą 2 ostatnie litery w nr amortyzatora 5Q0413023GH

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• czy ktoś wie co znaczą 2 ostatnie litery w nr amortyzatora 5Q0413023GH

czy ktoś wie co znaczą 2 ostatnie litery w nr amortyzatora 5Q0413023GH pytam bo na rynku są różne i różnią się tymi ostatnimi literami

Te dwie ostatnie litery mówią najczęściej właśnie o charakterystyce amortyzatora i wersji samochodu, do którego są przeznaczone (inne amory będzie miała wersja scout, inne wersja RS, a jeszcze inne zwykła seria).

Komentarz

No właśnie charakterystyce zastanawiam sie co dokładnie czy np twardosci? Bo te sa strasznie drogie a inne zamienniki nie odpowiadają tym literkom z moich tylko jakieś inne literki. Zastanawiam się czym się różnią skoro inne sa 2x tansze i co stracę jak zamontuje z innymi literkami (np komfort jazdy będą za miękkie lub za twarde)

Komentarz

W charakterystyce to głównie twardość. Nie sądzę, żeby zamienniki jakoś znacząco wpłynęły na zmianę "parametrów" jazdy.

Komentarz

tak też myślę tylko dlaczego tak trudno dostać te moje i w żadnym zamienniku nie figurują jako orginały OE

Komentarz

A ja mam pytanie, kiedy wymienić tj po jakim przebiegu amortyzatory fabryczne?
            Przem74

Komentarz

Kiedy wymienić to trudno stwierdzić ostatnio czytałem ze oryginaly wytrzymują nawet 200 000. Najlepiej jedz na stacje diagnostyczna i za 30zl sprawdza ci ile maja procent

Komentarz

A na jakich amortyzatorach wy jeździcie tzn jaki mieliście oryginał i jaki zamiennik macie.

Komentarz

Ja jeżdżę na oryginałach. 93 tys mam przejechane. Zapytałem bo jak są jakieś nierówności to skrzypi podwozie. Nie wiem czy to amortyzatory czy sprężyny czy coś innego..?
                  Przem74

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X