Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy ktoś wie co znaczą 2 ostatnie litery w nr amortyzatora 5Q0413023GH

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czy ktoś wie co znaczą 2 ostatnie litery w nr amortyzatora 5Q0413023GH

    czy ktoś wie co znaczą 2 ostatnie litery w nr amortyzatora 5Q0413023GH pytam bo na rynku są różne i różnią się tymi ostatnimi literami

  • #2
    Te dwie ostatnie litery mówią najczęściej właśnie o charakterystyce amortyzatora i wersji samochodu, do którego są przeznaczone (inne amory będzie miała wersja scout, inne wersja RS, a jeszcze inne zwykła seria).

    Komentarz


    • #3
      No właśnie charakterystyce zastanawiam sie co dokładnie czy np twardosci? Bo te sa strasznie drogie a inne zamienniki nie odpowiadają tym literkom z moich tylko jakieś inne literki. Zastanawiam się czym się różnią skoro inne sa 2x tansze i co stracę jak zamontuje z innymi literkami (np komfort jazdy będą za miękkie lub za twarde)

      Komentarz


      • #4
        W charakterystyce to głównie twardość. Nie sądzę, żeby zamienniki jakoś znacząco wpłynęły na zmianę "parametrów" jazdy.

        Komentarz


        • #5
          tak też myślę tylko dlaczego tak trudno dostać te moje i w żadnym zamienniku nie figurują jako orginały OE

          Komentarz


          • #6
            A ja mam pytanie, kiedy wymienić tj po jakim przebiegu amortyzatory fabryczne?
            Przem74

            Komentarz


            • #7
              Kiedy wymienić to trudno stwierdzić ostatnio czytałem ze oryginaly wytrzymują nawet 200 000. Najlepiej jedz na stacje diagnostyczna i za 30zl sprawdza ci ile maja procent

              Komentarz


              • #8
                A na jakich amortyzatorach wy jeździcie tzn jaki mieliście oryginał i jaki zamiennik macie.

                Komentarz


                • #9
                  Ja jeżdżę na oryginałach. 93 tys mam przejechane. Zapytałem bo jak są jakieś nierówności to skrzypi podwozie. Nie wiem czy to amortyzatory czy sprężyny czy coś innego..?
                  Przem74

                  Komentarz


                  • #10
                    JAK mówią TTTM (czyli to skrzypienie to normalka)
                    Możesz popsikać smarem silikonowym elementy ruchome w przednim zawieszeniu na wahaczach

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X