Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

głuchy gwizd huczenie z kół po wymianie części

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • głuchy gwizd huczenie z kół po wymianie części

    witam
    ostatnio wymieniłem amortyzatory i sprzęgło w octavii 3 i po tym zabiegu jakiś tydzień później pojawiło się owe huczenie, głuchy gwizd (mnie się to kojarzy z dzwiękiem jaki wydawała rura od odkurzacza jak się nią kręciło) najpierw rzadko 2 razy w tygodniu ale ostatnio coraz częściej mozna powiedzieć że już codziennie.Dźwięk pojawia się podczas ruszania przeważnie na skręconych kołach ale nie jest to zawsze tylko co jakiś czas. Może ktoś tak miał lub ma jakiś pomysł bo byłem z tym u mechanika ale nie ma pomysłu co to gdyż jak to bywa właśnie wtedy nie piszczało. Ja już tracę cierpliwość do tego auta człowiek chce je ulepszyć a wtedy pojawia się coś innego. Masakra

  • #2
    witam ten dźwięk dochodzi z tyłu a tam niedawno były wymieniane klocki z tarczami wszystko trw. czy to możliwe że jakieś felerne klocki lub tarcza

    Komentarz


    • #3
      To jakby coś ocierało w jednym miejscu przy wolnej jeździe rzędu 5-10km/h jak szybciej to cichnie ale to nie jest zawsze tylko co jakiś czas dlatego diagnoza jest trudna. Możliwe żeby coś z zaciskami że nie zawsze do końca odpuszcza? Miał ktoś coś takiego

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X