Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zaślepka ze znaczkiem vw w skrzyni biegów co pod nią jest?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zaślepka ze znaczkiem vw w skrzyni biegów co pod nią jest?

    witam
    jak w temacie czy ktoś wie co jest pod zaślepką /dekielkiem ze znaczkiem vw w skrzyni biegów? pytam bo mam stamtąd lekki wyciek oleju i nie wiem czy można to bezpiecznie odkręcić i uszczelnić. Czy coś się nie rozreguluje wyleci itp

  • #2
    czy ta zaślepka jest od dołu po miedzy skrzynia a silnikiem otworach ?

    Komentarz


    • #3
      ta zaślepka jest na dole skrzyni tak na środku. wrzuciłbym zdjęcie ale nie wiem jak

      Komentarz


      • #4
        IMG_20200124_135806 — kopia.jpg

        Komentarz


        • #5
          Chodzi Tobie o część 0A4301256. Wg ETKA jest to zaślepka. Biorąc pod uwagę jej konstrukcję jest także uchwytem jakiegoś elementu w tej skrzyni (w komplecie jest zawleczka mocująca). Podejrzewam, że jest dolnym mocowaniem wybieraka skrzyni biegów, Czy jej demontaż jest możliwy bez rozbierania skrzyni - nie wiem.
          Tutaj należy poszukać informacji np w serwisie skrzyń biegów.

          Komentarz


          • #6
            Chyba dokładnie o to mi chodzi. Musze uszczelnić i nie wiem czy nie narobie sobie problemów jak to odkręcę. Czy coś się nie rozreguluje

            Komentarz


            • #7
              Rozmawiałem z mechanikiem a on z mechanikiem z aso i podobno 99% Octavii ma pocenie z pod tej zaślepki jest to normalne TTTM i dopóki jest tylko pocenie a nie ciekniecie to nie ma problemu i tego nie robią bo nie jest to łatwa rzecz do zrobienia mozna sobie nagnoić. Dlatego trzeba obserwować czy nie zostawia oleju na ziemi

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X