Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wysokie obroty na biegu jałowym. Octavia III 2.0 TDI CR. 2015

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wysokie obroty na biegu jałowym. Octavia III 2.0 TDI CR. 2015

    Witam jestem nowym forumowiczem więc jeśli robię coś nie tak proszę mnie poprawić. Man Octavię 2.0 TDI CR . Po odpaleniu w niskich temperaturach auto na biegu jałowym nie ma niskich obrotów ,( obroty między 1000 a 1100). Po podłączeniu komputera nie ma żadnego błędu filtr DPF wypalił się ok. 200 km. temu. Mechanik zasugerował wymianę akumulatora na nowy ponieważ ten jest od nowości (2015) i nie ma już swojej pojemności. Dodam że, nie mam żadnych problemów z odpalaniem. Proszę o pomoc co robić?

  • #2
    Norma w niskich temperaturach - nie przejmować się.
    A mechanika - zmienić.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Tomek 79 Zobacz wpis
      Witam jestem nowym forumowiczem więc jeśli robię coś nie tak proszę mnie poprawić. Man Octavię 2.0 TDI CR . Po odpaleniu w niskich temperaturach auto na biegu jałowym nie ma niskich obrotów ,( obroty między 1000 a 1100). Po podłączeniu komputera nie ma żadnego błędu filtr DPF wypalił się ok. 200 km. temu. Mechanik zasugerował wymianę akumulatora na nowy ponieważ ten jest od nowości (2015) i nie ma już swojej pojemności. Dodam że, nie mam żadnych problemów z odpalaniem. Proszę o pomoc co robić?
      Auto nie schodzi z obrtów nawet po nagraniu.

      Komentarz


      • #4
        W ustawieniach klimatyzacji (przycisk na środkowym pokrętle) wyłącz automatyczne dogrzewanie czy jakoś tak się to nazywa i obroty spadną,

        Komentarz


        • #5
          Dzięki bardzo. Pomogło

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X