Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda RS 245KM - dymienie na siwo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda RS 245KM - dymienie na siwo

    Cześć Wszystkim, to mój pierwszy post, więc z góry przepraszam za wszelkie niezgrabności. Tematu też nie znalazłem, więc ew proszę o przekierowanie. Jeśli chodzi o auta jestem kompletną dupą, tzn. oprócz tankowania, ledwie daję radę z wymianą płynu do spryskiwaczy ;-). Ale do rzeczy:

    Jestem szczęśliwym właścicielem O3, RS, benzyna, 245KM. Auto z salonu, rocznik 2019. Otóż jakiś czas temu zauważyłem, że przy mocnym dociśnięciu, a szczególnie na sporcie z rury idzie siwy dym. Ewidentnie para, bo osadza się na tylnej szybie. Objaw pojawił się parę miesięcy temu, ale wtedy po przepaleniu, ustawał. Teraz nie.

    Byłem w ASO przy 15k. i temat zignorowali. Tzn. koleś sie przejechał ze mną i po paru wciśnięciach przestało dymić, więc powiedział, że to wypalanie pary, nic groźnego. Przy czym dolał mi płyn chłodzący bo było na minimum.

    Pytanie, czy ktoś wie jaka to może być przyczyna? Obawiam się, że to coś poważniejszego - uszczelka pod głowicą itp. Auto na gwarancji, ale jak mówię ASO mnie zlewa.

    Z góry dzięki za pomoc.
    K.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X