Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Terkotanie pedału sprzęgła

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jest to zestaw o nr. 04E141015L który zastąpił 04E141015B w 2015r.

Komentarz

• Czyli poprawione sprzęgło ma się rozumieć?

Komentarz

• baasior proszę Cię Nie ma poprawionego sprzęgła Pomyśl o lodach albo gofrach dla Rodziny

Komentarz

• Kace, dostałeś może już odpowiedź z Sachsa?

Komentarz

• Coś nowego w tym temacie się ruszyło?

Komentarz

• Jako, że jest to mój pierwszy post to witam wszystkich forumowiczów.
              Ja u siebie terkotanie nie zaobserwowałem, ale mam za to coś innego. A mianowicie, gdy wciskam pedał sprzęgła przy zmianie biegów podczas jazdy i dochodzi on już praktycznie do samego spodu to czuję wtedy tak jakby minimalny przeskok, jak by o coś zawadzał, czy coś w tym rodzaju. Trudno to opisać, ale czuć pod nogą. Nie występuje to przy każdym wciśnięciu sprzęgła. Auto z 2013 r. przebieg 126 tyś. km, nie wiem czy było coś robione przy tym, poprzedni właściciel nic nie mówił na ten temat, w książce serwisowej nie ma nic o wymianie.

W przypadku benzyniaka podzielcie się jeszcze informacją, jak wysoko bierze Wam sprzęgło w momencie jak auto zaczyna ruszać. U mnie to mniej więcej w połowie i nie wiem czy to dobrze, czy źle. Wcześniej jeździłem dieslem a po przesiadce na benzynę to tak jak bym uczył się od nowa

Komentarz

• A czy ktoś może myślał nad regeneracją sprzęgła ?

Komentarz

• Mam od początku oryginalne sprzęgło i w zasadzie teraz przy przebiegu 140tyś dużo mniej terkocze niż na początku użytkowania.Olać terkotanie chyba , że komuś słabo wchodzą biegi.

Komentarz

• Panowie bo widzę że temat ucichł. Coś wiadomo może czy jest jakiś sposób na to terkotanie. Mnie najbardziej martwi kwestia sprzedaży.

Komentarz

• witam czy udało się komuś naprawić terkotanie z sukcesem w dłuższym okresie? bo jak się czyta - to wynika, że wymiana sprzęgła pomaga na jakiś czas.

Komentarz

• Witam u mnie od czasu do czasu się odezwie trekotanie a tak po za tym nic się nie dzieje a mam już przejechane od wymiany 25tyś.

Komentarz

• Moje sprzęgło przestało terkotać po przebiegu 110tyś i zrobiłem od nowości na nim 150tyś i jeszcze nie wymieniłem . Jak dla mnie szkoda wymieniać sprzęgła .

Komentarz

• jestem po wymianie sprzęgła - terkotanie ustało. uszkodzona była tarcza sprzęgła - element z wieloklinem miał luzy i to powodowało terkotanie na biegu jałowym.

Komentarz

• Mi sie terkotanie nie pojawiło. Czasem bylo male skrzypienie, ale wymienilem plyn hamulcowy i sprzeglo przestalo skrzypieć. Zaczelo tez lżej chodzić

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej.2515 Zobacz wpis
                                jestem po wymianie sprzęgła - terkotanie ustało. uszkodzona była tarcza sprzęgła - element z wieloklinem miał luzy i to powodowało terkotanie na biegu jałowym.
                                Czy masz może starą tarczę lub jakąś jej fote?

Komentarz

• nie mam foty

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X