Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybka zegarów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Rzeczywiście to dziadostwo jest.

    Przetarłem bo się zakurzyła i w słońcu niestety te mikrorysy wkurzają.

    W żadnym z poprzednich samochodów takiej akcji nie miałem.
    Wygląda na plastik ostatniego sortu

    Teraz się zastanawiam czy jakieś polerowanie to uratuje - kiedyś jakiś zegarek przepolerowałem zwykłą pastą do zębów i było git.

    Ktoś coś już próbował i ma ewentualnie sprawdzony środek/metodę?
    algi
    O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez algi

      Ktoś coś już próbował i ma ewentualnie sprawdzony środek/metodę?

      Ale po co - przy kolejnym czyszczeniu będzie to samo.
      Poza tym Panowie - to tylko samochód - takie rzeczy się zużywają.
      Lukii

      Mój Brokuł

      Komentarz


      • #28
        Jasne tylko ze w słońcu naprawdę to przeszkadza.
        Odprysk od kamienia gdzieś na karoserii mniej mi przeszkadza na codzień.
        algi
        O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

        Komentarz


        • #29
          U mnie rysy w zasadzie było widać zanim robiłem pierwsze konkretnie sprzątanie i czyszczenie wnętrza...
          Ten element jest tak delikatny, że w zasadzie papierowy ręcznik to zabójstwo dla tej szybki z wysokiej "jakości plastiku".
          teraz przecieram to bawełnianą szmatką.

          Szybka jest po prostu bardzo kiepskiej jakości.
          OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

          Komentarz


          • #30
            Tak jak w innych samochodach.
            Nie miałem jeszcze samochodu żeby ta szyba nie była porysowana po kilku myciach.
            Lukii

            Mój Brokuł

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis

              Da się. Za 430 zł.
              Witam. Chciałem się dowiedzieć gdzie można kupić taką nowa szybkę za 430 zł. Chętnie kupię w tej cenie ponieważ też mam już poryspwana A auto ma zaledwie 8 tyś km.

              Komentarz


              • #32
                Może 5 lat temu to było dostępne. Nie pamiętam już skąd brałem tę cenę.
                Dziś nie można kupić samej szybki do zwykłego licznika (do O3 rocznik 2018). Można tylko do virtual cockpit w cenie 180 zł.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                  Może 5 lat temu to było dostępne. Nie pamiętam już skąd brałem tę cenę.
                  Dziś nie można kupić samej szybki do zwykłego licznika (do O3 rocznik 2018). Można tylko do virtual cockpit w cenie 180 zł.
                  Ja w zeszłym roku kupiłem w ASO szybkę do O2 z 2006 roku, więc jeżeli taka szybka (do O3) w ogóle istnieje jako oddzielna cześć, to raczej będzie można ją zamówić w ASO.

                  Komentarz


                  • #34
                    Pytałem podając numer zwykłego licznika i nie ma. Jest tylko do VC tak jak napisałem wyżej.
                    Może trzeba spróbować w innym ASO?
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                      Pytałem podając numer zwykłego licznika i nie ma. Jest tylko do VC tak jak napisałem wyżej.
                      Może trzeba spróbować w innym ASO?
                      Może być tak, że jest niewymienialne i nie istnieje po prostu szybka jako oddzielna część. W O2 była wymienialna i w ETKA można było znaleźć bez problemu tą cześć. Na briskoda polecają takie coś do polerki:
                      Plastic Polish DTD770A - GreygateGreygate

                      Komentarz


                      • #36
                        Po co wymieniać? Większość plastików da się spolerować tak jak lampy. Przykładowo pastą K2 - lamp doctor. Ja w ten sposób wypolerowałem wiele plastików z rys. np panel w radiu, gałkę od biegów czy lampy. Działa nie tylko na samochodowe plastiki, możesz sprawdzić na czymś innym jak chcesz przetestować przedtem.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X