Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odgłos z silnika/ukł. kierowniczego przy skręcie w lewo

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zacznę od obdzwonienia wszystkich okolicznych ASO, może któreś podejdzie do sprawy bardziej profesjonalnie... W ostateczności wymiana na własny koszt. A po tej wymianie pasowało by pojechać do ASO w którym byłem i zaprezentować efekt żeby im utrzeć nosa

Komentarz

• Tak jak mówiłem, tak też zrobiłem. Obdzwoniłem najbliższe ASO, łącznie chyba 5 serwisów. W dwóch wogóle nie słyszano o takiej przypadłości, w dwóch kolejnych coś słyszano na temat poduszki skrzyni ale ogólnie to sporadyczne przypadki i na telefon nic więcej nie powiedzą. Tylko w jednym ASO (InterAuto na ul. Zakopiańskiej w Krakowie) temat jest znany. Doradca serwisowy nawet przerwał mi w połowie zdania jak zacząłem mówić o tarciu przy skręcie w lewo i sam powiedział, że to najprawdopodobniej poduszka skrzyni. Mówił, że jak auto na gwarancji trzeba się umówić na wizytę, nagrają ten dźwięk i jak będzie konieczność to wymienią poduszkę. Problem w tym, że do Krakowa mam 150km i trzeba by zarezerwować co najmniej jeden dzień na wizytę w serwisie. Najlepsze jest to, że w miejscu zamieszkania gdzie byłem w ASO z tą usterką to też jest oddział InterAuto ale jak już wcześniej pisałem oni problemu nie znają/nie widzą tylko zwalają na osłonę przegubu.
      Teraz pytanie czy faktycznie lepiej jechać do Krakowa i załatwiać tam sprawę wymiany czy jednak walczyć w swoim ASO powołując się na opinię ich oddziału z Krakowa?

Komentarz

• A gdzie kupiłeś auto jakie aso ?

Komentarz

• CARSED Mińsk Mazowiecki, jestem drugim właścicielem. Ale do Mińska mam ok 350 km...

Komentarz

Pracuję...
          X