Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wada fabryczna Octavii 3?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mam w tej chwili ponad 5500 na liczniku i nie mam żadnego przetarcia w osłonach. Obydwa fotele ustawione są zawsze w tej samej/równej odległości. Fotele ustawione na najniższej pozycji. Mój wzrost 195 cm. Na prawym fotelu siedzą osoby od 165 do 190 cm. Jedynie słychać jakieś ciche stukanie w prawym słupku ale tylko na bardzo dziurawych drogach. Mają tam zajrzeć w serwisie przy okazji pierwszego pełnego przeglądu. Fotelik mam z miękkim Isofixem - zero hałasów.


    Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

    Komentarz


    • Reidak, i tu jest rozwiązanie, masz 195 więc fotel nie tyle nisko co daleko odsunięty. A pasażer nawet niższy i tak zapewne siedzi odsunięty. U mnie też u pasażera ne ma problema. Tylko u mnie bo jestem sporo niższy i siedzę bliźej kierownicy.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • A ja mam to przetarcie w dupie. Funkcjonalności samochodu nie zmieniło, jeździ tak jak jeździło wcześniej, a Ty marlej idź i "wypoleruj sobie miecz", bo widzę, że mając tego zasranego "apa" i "a4" uważasz się za nadczłowieka, i jedziesz po tym samochodzie, jakbyś conajmniej szydził na samochód za "bańkę", a jesteś tylko zwykłym "S_OCP Member", także zluzuj, bo robisz się zwyczajnie nudny
        "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

        Komentarz


        • Nagle wyskakujesz z jakims dziwacznym i obrazliwym postem po 2 miesiacach (sic!) ni z gruszki, ni z pietruszki to poniewaz wyznaje sluszna zasade karnistyczna wywodzaca sie ze Starego Testamentu (oko za oko, zab za zab), to coz - odpisze ci tak jak na to zasluzyles:

          JacekRS - masz wpisane ze Twoj wiek to 36 lat, ale niestety Twoj post swiadczy o tym ze chyba mentalnie to jestes na poziomie tzw. dresiarza-przyglupa.

          Nie wiem tez czemu nagle do mnie sie tu odnosisz? Pisalem dwa miesiace temu... 8 kwietnia. Moze piszesz nacpany albo nachlany ale niewiele to zmienia i Cie nie usprawiedliwia.

          Polecam zmadrzec, choc glupota chyba jest nieuleczalna.

          A co do samego slupka ktory sie przeciera od pasa - to coz - jest to tandeta albo cos zle zaprojektowanego i nie powinno miec miejsca. I tyle. Niezaleznie od auta w ktorym to wystepuje. Piszesz ze przecierajacy sie slupek funkcjonalnosci nie zmienia i ze masz to (cytuje) "w dupie". OK. Tylko ze jak to przetarcie bedzie juz naprawde duze i nie daj Boze dojdzie do wypadku to niestety zawsze istnieje szansa ze ten pas nie zadziala do konca tak jak powinien (bo sie tam minimalnie zakleszczy, za pozno napnie, albo cos w tym guscie). I tego juz "w dupie" nikt raczej miec nie powinien... o ile ma troche oleju w glowie, a nie trociny.
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • To że może niewłaściwie zadziałać to jedno, a drugie że tnąc ten plastik sam też może się wycierać. Mądre głowy mówią o wymianach pasów po jakimś przebiegu/wieku, w przypadku jakiś uszkodzeń itp, a tu pas robi sobie za piłę taśmową i Skoda...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez marlej108
              Nagle wyskakujesz z jakims dziwacznym i obrazliwym postem po 2 miesiacach (sic!) ni z gruszki, ni z pietruszki to poniewaz wyznaje sluszna zasade karnistyczna wywodzaca sie ze Starego Testamentu (oko za oko, zab za zab), to coz - odpisze ci tak jak na to zasluzyles:

              JacekRS - masz wpisane ze Twoj wiek to 36 lat, ale niestety Twoj post swiadczy o tym ze chyba mentalnie to jestes na poziomie tzw. dresiarza-przyglupa.

              Nie wiem tez czemu nagle do mnie sie tu odnosisz? Pisalem dwa miesiace temu... 8 kwietnia. Moze piszesz nacpany albo nachlany ale niewiele to zmienia i Cie nie usprawiedliwia.

              Polecam zmadrzec, choc glupota chyba jest nieuleczalna.

              A co do samego slupka ktory sie przeciera od pasa - to coz - jest to tandeta albo cos zle zaprojektowanego i nie powinno miec miejsca. I tyle. Niezaleznie od auta w ktorym to wystepuje. Piszesz ze przecierajacy sie slupek funkcjonalnosci nie zmienia i ze masz to (cytuje) "w dupie". OK. Tylko ze jak to przetarcie bedzie juz naprawde duze i nie daj Boze dojdzie do wypadku to niestety zawsze istnieje szansa ze ten pas nie zadziala do konca tak jak powinien (bo sie tam minimalnie zakleszczy, za pozno napnie, albo cos w tym guscie). I tego juz "w dupie" nikt raczej miec nie powinien... o ile ma troche oleju w glowie, a nie trociny.
              To ze nie pisze na forum jak "uzalezniony narkoman" (czytaj Ty), nie znaczy ze na nim nie bywam. Jak masz problem i chcesz mi w oczy te Twoje inwektywy powiedziec to daj znac gdzie i kiedy, wyprostuje Ci swiatopoglad w 3 sekundy. Zza monitora wszyscy sa kozakami.
              Siedzisz na tym forum pieprzysz androny i lżysz w kazdym mozliwyn temacie na Skody. Nie wazne jaki model, a swoje idiotyczne wywody podpierasz tylko i wylacznie przedrukami z "tendencyjnych" gazet, filmami na necie itp. Prawda jest taka, ze "w d...e byles i ch..a widziales". Przez takich wszystkowiedzacych "mądrusiow" masa forumowiczow nawet sie nie wypowiada, bo sa "znafcy" forumowi, co wiedza wszystko i kazdego w zarodku spacyfikuja! Prawda jest taka, ze jestes żeton i tyle. I prosze Cie nie wywlekaj tu wieku mojego i Twojego, bo ja jak sie nie znam to sie nie wypowiadam, a Ty pieprzysz jak potluczony majac "mgliste pojecie, nie zmacone znajomoscia rzeczy". Przepraszam za OT, ale czego nie otwieralem na forum, to napotykalem wypociny tego naczelnego forumowego błazna i nadszedl moment, ze mi sie ulalo.
              P.s. skoda oczywiscie nie jest idealna, ale kto jest...?
              "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

              Komentarz


              • JacekRS, nic dodać nic ująć :
                O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                Komentarz


                • JacekRS,

                  Naprawde trudno zrozumieć jak ktos mający 36 lat takie brednie wypisuje. Co do Skod - to mialem 4 nawiasem mówiąc...
                  Ale jest takie powiedzenie - nie dyskutuj z idiota bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem... A doświadczenie w byciu idiota masz jak widac znaczne...
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez lubek24
                    JacekRS, nic dodać nic ująć :
                    +1

                    A jak już ktoś nie ma kontrargumentów to pozostaje się tylko obrazić i udawać, że tematu w ogóle nie było.

                    Zupełnie, jak te dwa miesiące temu, kiedy wkleiłem zdjęcia osłon z Leona, G7 i Octavii, żeby "wszechwiedzący" w końcu wbił sobie do głowy, jaka jest rzeczywistość i niestety nie miał na tyle odwagi, żeby cokolwiek odpisać.

                    Komentarz


                    • Wydaje mi sie ze ktos tu bedzie mial bardzo duzo czasu za chwile na spacery z synem
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Maicroft
                        Wydaje mi sie ze ktos tu bedzie mial bardzo duzo czasu za chwile na spacery z synem
                        Wydaje mi się, że JacekRS powinien mieć możliwość odbywania analogicznych spacerów (może wspólnie z marlejem?). Nie był dłużny w rzucaniu epitetami, a jego jakoś żółty papierek ominął. W zasadzie to chyba jego wypowiedzi były bardziej obraźliwe...

                        Komentarz


                        • Jeszcze nikogo nie nagrodzilem, to bylo ostrzezenie :wink:

                          Marley ma zalegle paski.

                          A czy koledzy beda odbywac spacery razem po skwerze Kosciuszki w Gdynii, to nie jest w mojej gestii Piwko tez jest gdzie wypic
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez JacekRS
                            A ja mam to przetarcie w dupie.
                            Zgłaszałeś to w ogóle w ASO? Jeśli tak, jaką dostałeś odpowiedź?

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Grad77
                              Zamieszczone przez JacekRS
                              A ja mam to przetarcie w dupie.
                              Zgłaszałeś to w ogóle w ASO? Jeśli tak, jaką dostałeś odpowiedź?
                              Cześć, nie zgłaszałem, nie zwracałem na to uwagi. Samochód mam już po gwarancji, ale wcięcie od pasa faktycznie mam. Zauważyłem, że wysoko naciągam pas jak go zakładam i dlatego ten element maskowania jest naruszony. Oglądałem również w jakim stanie jest pas i nie ma na nim żadnego śladu uszkodzenia/przetarcia itp, także o wytrzymałość pasa bym się tu nie martwił jesli chodzi o bezpieczeństwo. Jeżdżę i tyle, 80kkm strzeliło i wszystko jest bez zarzutu.
                              Aha od strony pasażera coś takiego mi nie występuje, bo może ze 2 razy w tyg kogoś wiozę i z racji tego pas jest sporadycznie używany.
                              "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                              Komentarz


                              • Już tu kiedyś pisałem, ten wątek jest idealnym przykładem na to, że ludziom w głowach się już od dobrobytu p.....ło

                                24 strony bełkotu o przetartym plasticzku, hahahahahahah.

                                U mnie po 60 kkm jest wytarte ok. 1mm max, może mniej.
                                W sumie to dobrze, że wyciera się plastik, a nie pas jak w wielu innych autach.

                                Mało co się psuje w OIII to wytarty plastik na tapetę i hadzia do ASO, mamy Was

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez ryjeks
                                  Już tu kiedyś pisałem, ten wątek jest idealnym przykładem na to, że ludzią w głowach się już od dobrobytu p.....ło

                                  24 strony bełkotu o przetartym plasticzku, hahahahahahah.
                                  Zgadza się
                                  "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                                  Komentarz


                                  • Dzisiaj, po raz drugi wymieniono u mnie plastik na gwarancji. Wychodzi na to, że co ok 30 tys. km będę go wymieniał bo mniej więcej po takim czasie plastik wytarł się do końca osłony słupka. Następna wymiana przy 90 tys km

                                    Komentarz


                                    • u mnie też przyznano wymianę. Mam przetarty do połowy, przebieg 45kkm.
                                      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                      Komentarz


                                      • U mnie olewka..
                                        To samo z gałką skrzyni biegów.
                                        Autoblak farbiarska.

                                        Komentarz


                                        • Zmień ASO może to coś da.

                                          Komentarz


                                          • Tak im odpisałem że w takim razie dziękuję za współpracę.
                                            To zaproponowali "sytuacja wygląda tak, że większość części wymienianych w ramach gwarancji jest odsyłana do importera.
                                            Jeżeli importer stwierdzi, że wymiana w ramach gwarancji nie jest zasadna i na elemencie widać ślady uszkodzenia mechanicznego, może odrzucić wniosek gwarancyjny.
                                            Wówczas koszt takiej naprawy ponosi serwis.

                                            Możemy się umówić tak, że spróbujemy rozliczyć tą naprawę w ramach gwarancji, ale jeżeli wniosek zostanie odrzucony, to Pan zapłaci za ten lewarek."
                                            Co myślicie?

                                            Komentarz


                                            • Wosho czesciowo to prawda co napisali, a czesciowo nie. Dlaczego nie? Bo wszystko tez zalezy od tego jak usterka zostanie opisana przez ASO przy odeslaniu do centrali. Ja tak mialem w Fabce. Najpierw ze nie bo odrzuci centrala... i potem serwis biedny musi placic, a jak sie okazalo, ze kolega tam w ASO kogos zna, to nagle - "dobra to opiszemy te usterke tak zeby centrala nie odrzucila"....

                                              Oto Polska wlasnie... :roll:
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                              Spalanie - Motostat.pl

                                              Komentarz


                                              • Po wymianie maili, jednak gałka zostanie wymieniona bezpłatnie, dam znać jak ostatecznie się zakończy sprawa.

                                                Dzięki Marleju za odpowiedź

                                                Komentarz


                                                • Najlepiej porobić zdjęcia i załatwić z centralą samemu. Działa. I dealer zadowolony.
                                                  Pozdrawiam
                                                  Marcin

                                                  Komentarz


                                                  • Jak Wy zapinacie te pas, że macie ten plastik mocno wytarty.
                                                    U mnie 2 osoby codziennie na zmianę i plastik wytarty ok. 1mm max, po 60 kkm.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X