Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zarysowany lakier

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zarysowany lakier

    A to czemu

    [ Dodano: Sob 05 Lis, 16 20:54 ]
    Wnerwiona czy brak sił

  • #2
    Zarysowany lakier

    Witam
    Właśnie dziś zrozpaczona żonka poinformowała mnie, że jej Skodzina O3 kombi doznała uszczerbku. Wygląda to tak jak na załącznikach.

    Zarysowane zostało lewe nadkole od strony pasażera.
    Zapewne niejednego/ną to już spotkało ale, że względu na to, że auto jest kredytowane czy pędzić z tym do ASO i u nich szukać pomocy lakierniczej?

    Czy może, któryś z Was koledzy/żanki miał już taką sytuację i wykonał przyjazny telefon (wizytę) do lakiernika lub wykonał naprawę na własną odpowiedzialność? W takiej sytuacji co trzeba użyć (środki, narzędzia, dalsze zabezpieczenie lakieru itp.)?

    Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
    Pozdrawiam
    Załączone pliki
    ------------------------------------------
    Hit, kit, shit ... zostaje radio erewań
    ------------------------------------------

    Komentarz


    • #3
      Lepiej do ASO, bo jak zrobisz sam to tracisz gwarancje na te elementy. Lakierowanie musi zostać zrobione "w technologii Skody/Volkswagena"

      Komentarz


      • #4
        ASO i AC

        nie masz co się pierdolić

        wczoraj jak oglądałem te foto to nie zauważyłem przetarć lakieru w kilku miejscach

        do tego rant felgi


        bo gdyby nie te przetarcia to magik od wgniotek i magik od car detailingu ogarną temat

        btw
        skąd jesteś :?:
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          LUKI, z tym rantem felgi da się coś zrobić? Tak pytam bo też mam lekko przetarty.
          O3 RS TSI DSG

          Komentarz


          • #6
            bolo81, wszystko się da
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez LUKI
              ASO i AC

              nie masz co się pierdolić

              wczoraj jak oglądałem te foto to nie zauważyłem przetarć lakieru w kilku miejscach

              do tego rant felgi


              bo gdyby nie te przetarcia to magik od wgniotek i magik od car detailingu ogarną temat

              btw
              skąd jesteś :?:
              Krzyżackie miasto Malbork się kłania

              Dzięki za podpowiedz.

              Sprawdzę jeszcze rant felgi bo może jest to pozostałość po smarach pozostawionych podczas zmiany opon na letnie... Przejechałem tylko paluchami i chyba dodatkowo wgniotka jest .... z kur... dalem sobie spokój. Obejrzę na spokojnie.... chyba.

              Cóż trzeba zapier... do Starogardu (diler HADM) - na szczęście mają tam lakiernie.

              Może ktoś z Was użytkowników robił już u nich takie naprawy ? I może polecić czy też lepiej unikać i szukać już w samym Trójmieście?

              Pozdro
              ------------------------------------------
              Hit, kit, shit ... zostaje radio erewań
              ------------------------------------------

              Komentarz


              • #8
                To się na 90% da spolerować... Po co sobie lakier psuć i dawać do malowania :P

                Komentarz


                • #9
                  Wal do ASO i niech naprawiaja. Felge powinienes dostac nowa.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez *globi*
                    Zamieszczone przez LUKI
                    ASO i AC

                    nie masz co się pierdolić

                    wczoraj jak oglądałem te foto to nie zauważyłem przetarć lakieru w kilku miejscach

                    do tego rant felgi


                    bo gdyby nie te przetarcia to magik od wgniotek i magik od car detailingu ogarną temat

                    btw
                    skąd jesteś :?:
                    Krzyżackie miasto Malbork się kłania

                    Dzięki za podpowiedz.

                    Sprawdzę jeszcze rant felgi bo może jest to pozostałość po smarach pozostawionych podczas zmiany opon na letnie... Przejechałem tylko paluchami i chyba dodatkowo wgniotka jest .... z kur... dalem sobie spokój. Obejrzę na spokojnie.... chyba.

                    Cóż trzeba zapier... do Starogardu (diler HADM) - na szczęście mają tam lakiernie.

                    Może ktoś z Was użytkowników robił już u nich takie naprawy ? I może polecić czy też lepiej unikać i szukać już w samym Trójmieście?

                    Pozdro
                    Co do aso to trójmiasto omijaj długim łukiem serwis ma kiepską opinie w tamtym rejonie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Grew, to mnie pocieszyles, bo na przeglad po 30tys km umowilem sie do Plichty na Grunwaldzkiej Niestety bede w Gdansku za 3tygodnie i wtedy musze zrobic przeglad, bo bedzie kolo 28500 na blacie, a pare dni pozniej w sumie mam do zrobienia z 2500 i nie bedzie czasu na serwis..

                      Moja O3 RS

                      Komentarz


                      • #12
                        IMG_20170912_224502.jpg Koledzy
                        a to??
                        ​​​Poplakalem się jak zobaczyłem.
                        Mam zestaw zaprawkowy skody (taki jak baby do paznokci) ale tym pędzelkiem wiecej szkody narobię niż pożytku Czy car detailing to ogarnie? Robił ktoś może?
                        Ostatnio edytowany przez Hector Le Mans; 40272.

                        Komentarz


                        • #13
                          Przecież to plastik, w czym problem?
                          Nie przejmuj się, bo jak pojeździsz trochę po autostradach i eS-kach, to osiwiejesz. Goście od car-detailingu na pewno by to ładnie ogarnęli, tym bardziej, że dokładnie umyją auto i może gdzieś jeszcze okaże się, że trzeba dokonać łatania - ale trochę zapłacisz.

                          Komentarz


                          • #14
                            Oczywiście. Do spolerowania i zaprawienia w taki sposób, że nie będzie w ogóle widoczne.

                            Komentarz


                            • #15
                              Super dzieki za info. Jezeki macie do polecenia car detailing owy zakład w Krakowie to służę słuchem.

                              Komentarz


                              • #16
                                Detailingservice

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Mickul Zobacz wpis
                                  Detailingservice
                                  Dzięki

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X