Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podgrzewana przednia szyba - czy ścieżki grzewcze bardzo widać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podgrzewana przednia szyba - czy ścieżki grzewcze bardzo widać?

    Zastanawiam się nad zakupem O3 FL z podgrzewaną przednią szybą ale mam dylemat - w O3 i O3FL podgrzewanie przedniej szyby jest wykonane w technologii widocznych ścieżek grzewczych a nie jak w superbie jednorodnej warstwy.

    Pytanie do ludzi, którzy jeźidzili z takim systemem: bardzo to przeszkadza?
    Wiem, że przez 90% czasu może i tego nie widać ale pod słońce czy w nocy jak inne samochody biją światłami - co wtedy?

    Niestety nigdy nie miałem samochodu z takim systemem a jazda próbna to będzie za mało, żeby przekonać się jak to działa długoterminowo.


    Co sądzicie? brać czy nie?

  • #2
    Widac, w niczym nie przeszkadza.
    Powered by R-Performance

    Komentarz


    • #3
      Jeśli jest to zrobione jak w focusie to widać, ale kompletnie w niczym nie przeszkadza. Patrzy się przez szybę, a nie na nią. Jak się przypatrzysz to zobaczysz wyraźnie, ale pod słońce i w nocy nie widać.

      Komentarz


      • #4
        Nie ma z tym problemu żadnego. Moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie pod kątem przepuszczalności GPS czy GSM. Niestety ta folia w Superbie blokuje te sygnały i Yanosik czy Viatoll głupia kamerka z GPS, na urządzeniach przypiętych do takiej szyby nie działa. Natomiast to tej z drutami nie ma problemu.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          Hej, ja miałem takie same obawy. Generalnie przez większość cześć czasu nie zauważam ścieżek. Chyba najbardziej je widać w nocy ale mnie nie przeszkadzają. Skorzystaj z tego ze dzień jeszcze krótki i umów się wieczorem na jakaś jazdę próbna w jakimkolwiek samochodzie wyposażonym w ten bajer. Pojedz gdzieś gdzie będziesz miał dużo aut jadących z przeciwka - da Ci to jakieś pojęcie czego się można spodziewać. Ja kupiłem nie żałuje.

          Komentarz


          • #6
            siedziałem już w O3 z tym systemem ale bardziej chodzi mi o to jak to jest po pewnym czasie, gdy już się człowiek przyzwyczai. Jak na coś dla mnie nowego to oczywiście, że rzuca się w oczy i tego jedna jazda próbna nie zmieni więc liczę na opinie ludzi, którzy takie coś maja w swoich Skodach.

            Komentarz


            • #7
              A nie jest tak, że W O3 FL miała chyba już być ta niewidoczna folia co w Superbie.

              Mi np. te druciki zawsze przeszkadzały i widzę je bardzo często i właśnie z tego powodu nie zdecydowałem się na zakup takiej szyby.

              Dla bezpieczeństwa bierz webasto

              Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

              O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

              Komentarz


              • #8
                O3 FL ma identyczny system jak O3. Widziałem na żywo O3 FL z podgrzewaną szybą, która stała przygotowana do odbioru a dokładnie obok stała O3 z tym systemem - większych różnich (choćby w gęstości ścieżek) nie zauważyłem.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis
                  siedziałem już w O3 z tym systemem ale bardziej chodzi mi o to jak to jest po pewnym czasie, gdy już się człowiek przyzwyczai. Jak na coś dla mnie nowego to oczywiście, że rzuca się w oczy i tego jedna jazda próbna nie zmieni więc liczę na opinie ludzi, którzy takie coś maja w swoich Skodach.
                  Zdecydowanie brać. Wyraźnie widać jedynie we mgle. Mam w S2 jeszcze też z drutami i w ogóle mi nie przeszkadzają, a zimą wygoda jest znacznie większa niż bez.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez rezon Zobacz wpis

                    Zdecydowanie brać. Wyraźnie widać jedynie we mgle. Mam w S2 jeszcze też z drutami i w ogóle mi nie przeszkadzają, a zimą wygoda jest znacznie większa niż bez.
                    zamówienie już poszło i szyba grzana będzie

                    Komentarz


                    • #11
                      docenisz zimą Szczególnie jak spadnie marznący deszcz i zrobi skorupę, albo jak będziesz miał w środku pięć osób po nartach - odparowanie też lepiej wtedy działa

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez rezon Zobacz wpis
                        docenisz zimą Szczególnie jak spadnie marznący deszcz i zrobi skorupę, albo jak będziesz miał w środku pięć osób po nartach - odparowanie też lepiej wtedy działa
                        z myślą o takich zimowych porankach wybrałem tę opcję. Niestety mój blok z klasycznej wielkiej płyty nie ma garażu podziemnego

                        Komentarz


                        • #13
                          Warto brać tę szybę - widać te druciki tylko jak się naprawdę na nich skoncentrujesz, a korzyści są niezaprzeczalne. W superbie mam komórkę z yanosikiem i awigacją zawsze przy szybie, ale nigdy nie miałem problemu z sygnałem GPS.

                          Komentarz


                          • #14
                            dzięki wszystkim za odp. Na pewno przyda się przyszłym pokoleniom. Ja swoją już jakiś czas temu zamówiłem i będzie podgrzewana szyba także pod koniec maja dam znać jak się tym jeździ z perspektywy osoby, która pierwszy raz będzie prowadzić samochód z tym systemem tak na dłużej niż 15min jazdy próbnej

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X