Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przegląd na 30 tys.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
    Ostatnio obserowałem te ceny w ASO i sa ok. 3X wieksze niz normalnie dostepne w sklepach. Kompletnie nie rozumiem tej marży.
    Myślę, że powód jest prosty. Najłatwiej zarobić właśnie na takich marżach. A kto najczęściej robi serwis w ASO? Firmy - i na to się ASO nastawia. Przecież nie będą dawać różnych cen dla klientów indywidualnych i dla firm.

    Komentarz


    • #52
      No ja wlasnie sie umowilem na przeglad auta po 30.000 km. Sama robocizna w ASO ma wyniesc 350 zl i ma to rzekomo trwac ok. 2 i pol godziny... (przeglad gwarancyjny po 30.000 km z wymiana oleju/filtra + wymiana filtrow kabinowego i powietrza).
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez mikelt Zobacz wpis

        Myślę, że powód jest prosty. Najłatwiej zarobić właśnie na takich marżach. A kto najczęściej robi serwis w ASO? Firmy - i na to się ASO nastawia. Przecież nie będą dawać różnych cen dla klientów indywidualnych i dla firm.
        Zgadza sie , no ale firmy tez w innych sklepach potrafią robić zakupy motoryzacyjne. No ale przy okazji powiem Wam lepszy numer

        Postanowiłem zmienić koła na zimowe , - powróce na moment do Kwietnia ,wtedy zmieniłem z zimowych 16" na letnie alu 17" i policzyli mnie z wyważeniem i z przechowaniem kół 180 PLN
        Pomyślałem sobie , no drogo , ale jeszcze nie przebiło to mojej bariery bólu i z wygody zgodziłem sie. No i teraz pojechałem i nastawiłem sie mniej wiecej na podobną kwote. ale nie . okazało sie ze usługi "nieco" zdrożały i teraz to juz jest 264 PLN ( w pół roku taki wzrost !) , wiec mówie ze chyba są niepoważni ze takie ceny oferują i że pół roku temu było 180.. na co usłyszałem "że eksperci zbadali rynek i ciężko jest znaleźć na rynku taniej niz 260 pln , " No i chu* - pozamiatane , pośmiałem sie z Pana chwile i odpusciłem.
        2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

        Komentarz


        • #54
          Jestem juz po przegladzie po 30.000 km.
          Tutaj szczegoły tej imprezy...
          Octavia Club Polska
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #55
            Nie rozumiem ! auto na gwarancji pierwszy przegląd p 30 000km jest płatny ?

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez MAndrzej Zobacz wpis
              Nie rozumiem ! auto na gwarancji pierwszy przegląd p 30 000km jest płatny ?
              Było o tym wspomninane juz .. Kolega wynegocjował lepsza cene zakupu auta w zamian za brak przeglądów w cenie. To sie moze czasem opłacić jak nie robisz sporych przebiegów
              2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

              Komentarz


              • #57
                OK. Dzięki za podpowiedz, nie doczytałem.

                Komentarz


                • #58
                  odgrzebie temat....
                  Czy ktoś się spotkał z czynnościami serwisowymi w o3 aby było opisane co i kiedy się powinno wymieniać?
                  Dawid
                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                  Komentarz


                  • #59
                    Dawid, tak jak ustaliliśmy - ASO się spotkało, a innym nic do tego​​​​​​.

                    A tak na poważnie, może faktycznie ktoś ma tę wiedzę tajemną co ile i co się w O III robi? Bo to teraz dla użytkownika ściśle tajne.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • #60
                      Trzeba założyć temat i osoby robiące przegląd niech się wpisują z informacjami co było sprawdzane i co wymieniane. Inaczej się nie da.

                      Komentarz


                      • #61
                        Caly ten pakiet to dla mnie lipa troche....
                        Nie wiem czego nie kumacie pytajac co jest wymieniane, bo macie to wypisane na ich stronie...
                        Przy 1.4 i pakiecie 4 lata badz 60kkm mialem dwa przeglady, jeden moj z moimi gratami po okolo 10kkm, gdzie przeglad mnie kosztowal okolo 150zl, a drugi na ich koszt.
                        W moim prywatnym powiedzieli mi 450 czy 470zl za calosc. Olej z filtrem oryginal kupilem za cos okolo 160zl w ASO w ktorym kupowalem auto a 150 zaplacilem za wymiane oleju i filtra, korek wraz z podkladka i robocizne.
                        Przy przegladzie drugim, ale pierwszym ich, ktory wypadl w 2 rok uzytkowania i 30kkm wymieniono olej, filtr, filtr pylkowy. Akurat dla mnie wazniejszy jest powietrza, ale ten po 60kkm...
                        Czy byl fizycznie wymieniony pylkowy to nie mam pojecia, nie chcialo mi sie sprawdzac.
                        Jak sie dostaje to w cenie auta to idzie przebolec, ale specjalnie to kupowac to nie widze sensu. Nic nie zrobia wczesniej jesli nie bedzie przelatanych wymaganych kilometrow, badz wymaganego wieku.

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez zulu Zobacz wpis
                          bo macie to wypisane na ich stronie...
                          to poprosimy link....
                          Zamieszczone przez zulu Zobacz wpis
                          Nie wiem czego nie kumacie pytajac co jest wymieniane
                          np skąd mam wiedzieć że na 3lata jest wymiana płynu hamulcowego-wiesz/wiedziałeś o tym?
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz


                          • #63
                            A gdzie na tej stronie?
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • #64
                              Wchodzisz na stronę Skody i patrzysz w pakiety przeglądów, tam jest wyszczególnione. W pracy jestem i na fonie tego nie znajdę, ale masz normalnie wyszczególnione co jest w danym pakiecie. I to co jest to jest i nic więcej nie dadzą.
                              Ostatnio edytowany przez zulu; 48819.

                              Komentarz


                              • #65
                                mówisz o tym....?
                                Pakiety Škoda Premium Care
                                Dawid
                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                Komentarz


                                • #66
                                  Na telefonie w nic się tam nie da wejść, a oprócz wyszczególnienia co się wymienia, nie ma co ile.
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                    mówisz o tym....?
                                    Pakiety Škoda Premium Care
                                    Jeszcze nie to, tam klikam w dany pakiet,np do 60kkm i po wejściu w niego były rozpiosane cznnosci osobno przy 30kkm, osobno przy 60kkm.
                                    Gdzieś na innym forum Skody, nie pamiętam Kodiaqa, OctaviaTeam,czy innym jest identyczny wątek i tam pełna rozpiska.

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez zulu Zobacz wpis
                                      Jeszcze nie to
                                      w wolnej chwili jeśli mozesz podrzuć
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez zulu Zobacz wpis
                                        eszcze nie to, tam klikam w dany pakiet,np do 60kkm
                                        zulu to ja też poprosze. W sumie się nad tym nie doktoryzowałem ale jak masz namiar to przyda się - z góry dzięki
                                        Mój czarnuch
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Mam chwilę, kopię i kopię po necie ale nie wiem czy coś zostało zmienione od 2 lat czy nie umie znaleźć .
                                          Takie coś wyszukalem,ale to nie jest to, bo w tamtym musiałem zaznaczyć model.
                                          Przeglądy

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            tak myślałem właśnie
                                            Dawid
                                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Zamieszczone przez zulu Zobacz wpis
                                              coś zostało zmienione od 2 lat czy nie umie znaleźć .
                                              chodzi o to, żeby użytkownik nic nie wiedział.

                                              Ale jak czegoś nie zrobisz, a ASO się o to nie upomni, to tracisz gwarancję!

                                              Chore!
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                                chodzi o to, żeby użytkownik nic nie wiedział.
                                                No to teraz juz zrobie tak jak z dawcio rozmawiałem. Mail do ASO
                                                szanowne aso a powiedzcie mi co kiedy wymieniacie jaki jest plan serwisowy z gory dziekuję a jak nie dacie ardy zapytam importera i powiem ze wasze aso nei wie
                                                Mój czarnuch
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
                                                  szanowne aso a powiedzcie mi co kiedy wymieniacie jaki jest plan serwisowy z gory dziekuję a jak nie dacie ardy zapytam importera i powiem ze wasze aso nei wie
                                                  dokładnie,

                                                  ja bym jeszcze zapytał, kto odpowiada za terminowe przeglądy/wymiany - skoro użytkownik nic nie wie/nic nie dostaje na piśmie. Co się dzieje z gwarancją, jak użytkownik coś przegapi? A jak ma przegapić, skoro nic nie wie
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    to temat do podrzucenia dla redakcji motoryzacyjnych

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X