Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kasowanie przeglądu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kasowanie przeglądu

    Hej czy ktoś wie dlaczego po skasowaniu inspekcji nie zmienia się wartość kilometrów przeglądu? Można temu zaradzić nie podłączając komputera?
    Załączone pliki

  • #2
    Nie kasujesz przypadkiem tylko inspekcji olejowej?

    Komentarz


    • #3
      A jak wykasować przegląd? Wydaje mi się, że kasują się też dni do przeglądu a kilometry nie.

      Komentarz


      • #4
        Najprościej ustawić przegląd wg własnych preferencji przy pomocy kabla i vcds.

        Komentarz


        • #5
          A gdzie mogę dostać taki zestaw? Bez tego nie da rady?

          Komentarz


          • #6
            bartunjaworski Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS - Octavia Club Polska



            CB Harry II ASC + Triflex

            Pozdrawiam Mirek!!

            Komentarz


            • #7
              Czyli bez kabla przeglądu wykasować się nie da?

              Komentarz


              • #8
                na początku to było opisane w instrukcji, a potem chyba zniknęło

                "przycisk 6 z rysunku 2 na stronie 9" to ten od zerowania przebiegu

                octavia_kasowanie_przegladu.png

                ostrzegają, że zmienny okres zmieni się w stały ale jak ktoś jest po gwarancji to już mu to raczej lotto bo i tak robi po swojemu
                Ostatnio edytowany przez arekrsl1; 28784.

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...113714#1113714

                Komentarz


                • #9
                  Robiłem tak zgodnie instrukcją ale u mnie jest tylko opcja "cofnąć przegląd?". Nie ma komunikatu o oleju. Klikam i zeruje mi kilometry wymiany oleju. Przegląd bez zmian.

                  Komentarz


                  • #10
                    Rozumiem, że nie uda się bez kabla?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez bartunjaworski Zobacz wpis
                      Robiłem tak zgodnie instrukcją ale u mnie jest tylko opcja "cofnąć przegląd?". Nie ma komunikatu o oleju. Klikam i zeruje mi kilometry wymiany oleju. Przegląd bez zmian.
                      Spróbuj przytrzymać przycisk i dopiero przekręcić zapłon.
                      U mnie najpierw pojawia się kasowanie przeglądu olejowego a po chwili serwisowego. Oba skasowałem. Ciekawostka: po skasowaniu serwisu wyskoczył przebieg do następnej wymiany 30.000 km ale aż 1095 dni.

                      Komentarz


                      • #12
                        Przez kabel u elektryka też nic się nie zmieniło. Skasował się tylko olej a przeglądu nie dało rady... Ma ktoś pomysł na to wszystko?

                        Komentarz


                        • #13
                          Rozumiem że próbowałeś w sposób który opisałem powyżej?

                          Komentarz


                          • #14
                            Próbowałem. U mnie pojawia się tylko komunikat "cofnąć przegląd?", a po potwierdzeniu "przegląd został cofnięty", ale skasowany jest tylko serwis olejowy a przegląd nie. Za każdym wył/wł zapłonu pojawia się komunikat "przegląd teraz" a w menu są już przekroczone kilometry przeglądu.

                            Komentarz


                            • #15
                              Dołączam się do tematu. Cofnąłem "wymianą oleju" i mam 15000 / 365 dni i przebieg się nie zmienia...

                              Komentarz


                              • #16
                                U mnie to działa dokładnie jak na tym filmie

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez grzeg55 Zobacz wpis
                                  Dołączam się do tematu. Cofnąłem "wymianą oleju" i mam 15000 / 365 dni i przebieg się nie zmienia...
                                  Tez mam problem ze skasowaniem. robię wszystko krok po krok ale:
                                  u mnie pojawia się tylko komunikat "cofnąć przegląd?", a po potwierdzeniu "przegląd został cofnięty".
                                  Za każdym wył/wł zapłonu pojawia się komunikat "przegląd teraz"
                                  Co można z tym zrobić?

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis

                                    Tez mam problem ze skasowaniem. robię wszystko krok po krok ale:
                                    u mnie pojawia się tylko komunikat "cofnąć przegląd?", a po potwierdzeniu "przegląd został cofnięty".
                                    Za każdym wył/wł zapłonu pojawia się komunikat "przegląd teraz"
                                    Co można z tym zrobić?
                                    Coś takiego będzie dobre?
                                    Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Nie lepiej?
                                      Page Not Found - Aliexpress.com

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis
                                        tez nad takim się zastanawiam

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Jak nie ma pośpiechu to nie ma się co zastanawiać. Ja sobie chwalę.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis
                                            Jak nie ma pośpiechu to nie ma się co zastanawiać. Ja sobie chwalę.
                                            Chwalisz sobie bo już uzywasz, czy czekasz na paczke?

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis

                                              Chwalisz sobie bo już uzywasz, czy czekasz na paczke?
                                              Kupiłem starszą wersję ale właśnie na Ali za podobną kwotę jakiś rok temu. Nie kasowałem przez to przeglądu ale ustawiłem kilka bajerów.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis

                                                Kupiłem starszą wersję ale właśnie na Ali za podobną kwotę jakiś rok temu. Nie kasowałem przez to przeglądu ale ustawiłem kilka bajerów.
                                                mam pożyczony kabel i program w wersji 15.7
                                                czy ma ktoś tutaj instrukcje obsługi programu - czy mam sprawdzać każda zakładkę i próbować jaki będzie efekt zmian?

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis

                                                  mam pożyczony kabel i program w wersji 15.7
                                                  czy ma ktoś tutaj instrukcje obsługi programu - czy mam sprawdzać każda zakładkę i próbować jaki będzie efekt zmian?
                                                  Mam tą samą wersję. Korzystałem z informacji w tym wątku:
                                                  triki sztuczki porady, tips and tricks - Octavia Club Polska

                                                  Na chybił trafił bym nic nie zmieniał.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X