Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kasowanie przeglądu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis

    Mam tą samą wersję. Korzystałem z informacji w tym wątku:
    triki sztuczki porady, tips and tricks - Octavia Club Polska

    Na chybił trafił bym nic nie zmieniał.
    Chialem sprawić przebieg na dodatkowej funkcji silnika ale:
    Wersja 15.7 ma sprawdzenie przebiegu w milach i jest komunikat ze auto nie ma tej fumkcji.
    Czy wersja 17.1.3 ma dzialajaca funkcje sprawdzenia przebiegu?

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis

      Chialem sprawić przebieg na dodatkowej funkcji silnika ale:
      Wersja 15.7 ma sprawdzenie przebiegu w milach i jest komunikat ze auto nie ma tej fumkcji.
      Czy wersja 17.1.3 ma dzialajaca funkcje sprawdzenia przebiegu?
      Ja też mam 15.7

      Komentarz


      • #28
        Witam
        Koledzy podepną sie pod temat. Też nie umiem skasować przeglądu. Kiedy robię to tak jak opisane jest wyżej, to po pierwsze nie mam inspekcji olejowe. Po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku SET i przekręceniu zapłonu pojawia się tylko komunikat czy skasować przegląd kiedy to potwierdzam SETem pojawia sie komunikat że przegląd skasowany ale zaraz po nim wyskakuje znowu że przegląd za ileś dni lub km. Nie ma nic o oleju. Tak jak pisze przy następnym przekręceniu kluczyka nadal świeci się inspekcja. Pytanie czy można to skasować samemu czy trzeba jechać na serwis. Dodam że samochód już po gwarancji i nie chciałem już jeździć na przeglądy do ASO.

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Marcin79 Zobacz wpis
          Witam
          Koledzy podepną sie pod temat. Też nie umiem skasować przeglądu. Kiedy robię to tak jak opisane jest wyżej, to po pierwsze nie mam inspekcji olejowe. Po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku SET i przekręceniu zapłonu pojawia się tylko komunikat czy skasować przegląd kiedy to potwierdzam SETem pojawia sie komunikat że przegląd skasowany ale zaraz po nim wyskakuje znowu że przegląd za ileś dni lub km. Nie ma nic o oleju. Tak jak pisze przy następnym przekręceniu kluczyka nadal świeci się inspekcja. Pytanie czy można to skasować samemu czy trzeba jechać na serwis. Dodam że samochód już po gwarancji i nie chciałem już jeździć na przeglądy do ASO.
          Kabel z VCDS i kasujesz inspekcje

          Komentarz


          • #30
            ok a może ktoś dysponuje takim sprzętem w rejonie Tarnowskich Gór??

            Komentarz


            • #31
              Witam. Podepnę się. Robię wszystko tak samo jak w instrukcji i na filmiku i cały czas wraca komunikat „ przegląd teraz „ macie jakieś pomysły oprócz vcds ?

              Komentarz


              • #32
                Udało się komuś skasować "Przegląd teraz!" VCDS'em? Jeśli tak, proszę o instrukcję
                O3 FL, 2017 r., modelowo 2018.

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez Kobi9600 Zobacz wpis
                  Udało się komuś skasować "Przegląd teraz!" VCDS'em? Jeśli tak, proszę o instrukcję
                  Musi być VCDSem?
                  Może wystarczy Ci tak:

                  Kroki:
                  1. Przytrzymaj przycisk resetowania podróży
                  2. Przytrzymując przycisk (krok 1) włączyć kontakt (nie zapłon!)
                  3. Przytrzymaj przycisk, dopóki nie zostanie wyświetlony monit o komunikat zresetowania usługi inspekcji (jeśli wyświetlany jest komunikat, zwolnij przycisk)
                  4. Naciśnij buton, aby potwierdzić reset
                  5. Wyłączyć kontakt
                  6. Włącz kontakt, aby zobaczyć komunikat o błędzie serwisowania
                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • #34
                    Racja, zadziałało. Dzięki
                    O3 FL, 2017 r., modelowo 2018.

                    Komentarz


                    • #35
                      Witam mam małe pytanko o reset ;pokazał się komunikat o przeglądzie i wymianie oleju za 1300km lub 40 dni jako ,że olej wymieniałem na jesień wtedy nie ruszałem inspekcji.
                      Teraz resetuję jak na filmach z sieci ale udało mi się cofnąć tylko przegląd (przegląd i wymiana oleju za 30000km lub 365dni),ciągle wyświetla komunikat wymień olej za 1300km i 40dni! czy tego nie można wykasować wcześniej tylko czekać do podanych km lub dni? aż nastąpi godz.,,0"

                      pozdrawiam Robert.

                      Komentarz


                      • #36
                        Odwołuje temat dzisiaj po wejściu do auta udało się skasować inspekcję olejową tak więc mam przegląd i wymiana oleju na 3000km a wymiana oleju na 15000km lub oczywiście w obu przypadkach 365dni.
                        Tak na marginesie to nie mam pojęcia dlaczego tego nie mogłem wykasować 2a dni temu.

                        Komentarz


                        • #37
                          Witam
                          Stosuję procedurę SPJ opisaną 4 posty wyżej i nie działa u mnie. Pojawiają się tylko dwie opcje:1-Zegar 2-Status akumulatora

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez tadeuszgr Zobacz wpis
                            Witam
                            Stosuję procedurę SPJ opisaną 4 posty wyżej i nie działa u mnie. Pojawiają się tylko dwie opcje:1-Zegar 2-Status akumulatora
                            VCDS lub inny program

                            Komentarz


                            • #39
                              Mam OBD Eleven od niedawna ale nie potrafię go używać. Proszę o podpowiedź

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X