Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III 1.8 TSI 180 km - opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez xtremesystems Zobacz wpis
    panowie ma ktos wiedze jakie rozmiar tarcz jest w o3 1,8 tsi fl?
    312 z przodu
    OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

    DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

    Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

    Komentarz


    • #52
      no i wzmianka o pasku rozrządu w 1.8 zniknęła z tekstu Śmigielskiego

      Komentarz


      • #53
        bo sie uczy z forum, a potem na zlotach jako "ekspert" rżnie mądrego na wyuczonych formułkach.

        Komentarz


        • #54
          1.8 TSI DSG 7 biegowe w Octavii jest u Krotoskiego w Szczecinie. Z handlowcami bym nie gadał za bardzo. Jeden mnie ztaksował i chyba stwierdził że mnie nie stać, a drugi głupoty na temat auta mi opowiadał
          Przejechałem się, razem ż żoną wysiedliśmy uśmiechnięci i kupiłem (ale u pośrednika). Coś pięknego. Z tą jedynie różnicą że wziąłem 6 biegowe DSG.
          Wcześniej jeździliśmy nową Insignią (śliczna, ale 1.5 benzyna w automacie już nie tak emocjonująca) i Leonem (mały wariat).

          Za 2 tygodnie odbiór Doczekać się nie mogę.

          Komentarz


          • #55
            A skoro CJSA ma łańcuch rozrządu, to czy podlega on eksploatacyjnej wymianie?

            Komentarz


            • #56
              Z zalozenia łańcuch jest bezobslugowy i ma wystarczyć na caly żywot silnika . Tyle w teorii. W praktyce trzeba pilnować bo się rozciąga bądź padają napinacze.
              Mariusz. Octavia 1.9 TDI 140KM 2006r.

              Komentarz


              • #57
                Witam. Odgrzeje trochę kotleta. Mam okazje kupić od znajomego Octavie 3 1.8 tsi DSG 4x4 2015 rok , ale już ze sporym przebiegiem około 145 tyś. km. Czy jest sens pakować się w to auto ? Jak jest z awaryjnościa tego silnika, Haldexa i DSG. Z tego co czytam to odradzają DSG powyżej 150 tyś.

                Komentarz


                • #58
                  Hej,

                  1.8 tsi z 4x4 ma mokrą skrzynię DSG6 która była wrzucana do mocniejszych aut (RS, Superb 3). Opinie które czytałeś dotyczyły zapewne suchego DSG 7-biegowego (w tamtych latach wszystkie słabsze wersje silnikowe oraz 1.8 tsi z ośką).

                  PS. Wysłałem Ci PW...
                  Magiczny Liftback O3 4x4

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X