Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

światła "auto"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • światła "auto"

    czy da się zainstalować w samochodzie włącznik świateł (pokrętło) z funkcją "AUTO"?
    aktualnie nie posiadam takiej funkcjonalności - przełącznik mam na stałe przekręcony na pozycję świateł mijania, po uruchomieniu "automatycznie" zapalają się a po wyłączeniu zapłonu gasną, nie wiem jaka jest de facto różnica pomiędzy takim rozwiązaniem a funkcjonalnością "AUTO" na włączniku świateł? zechciałby ktoś wyjaśnić? :-)

  • #2
    Czujnik deszczu/zmierzchu masz?
    Kondziu

    OCP

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez marmal321 Zobacz wpis
      czy da się zainstalować w samochodzie włącznik świateł (pokrętło) z funkcją "AUTO"?
      aktualnie nie posiadam takiej funkcjonalności - przełącznik mam na stałe przekręcony na pozycję świateł mijania, po uruchomieniu "automatycznie" zapalają się a po wyłączeniu zapłonu gasną, nie wiem jaka jest de facto różnica pomiędzy takim rozwiązaniem a funkcjonalnością "AUTO" na włączniku świateł? zechciałby ktoś wyjaśnić? :-)
      o światłach do jazdy dziennej nie słyszałeś?
      Kodiaq 1.5 DSG Style

      Komentarz


      • #4
        poczytałem dzisiaj instrukcję i okazało się że nie miałem "aktywowanych" swiateł do jazdy dziennej - teraz są na pozycji "0" przełącznika. opcja auto odpada bo nie mam czujnika zmierzchu
        wołałbym chyba jednak chociażby ze względów bezpieczeństwa (lepsza widoczność pojazdu dla innych kierowców, oświetlenie tyłu) jeździć na światłach mijania.
        pytanie czy mogę "na stałe" przestawić przełącznik na światła mijania by nie musieć każdorazowo pamiętać o ich włączeniu? zauważyłem że w takiej sytuacji uruchamiając samochód kręcę rozrusznikiem już przy zapalonych światłach mijania, czy w dłuższej perspektywie postępując w ten sposób nie rozwalę sobie akumulatora? są jakieś inne przeciwskazania?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X